Замечания городского головы к вопросу о назначении директора ТРК Мелитополь

Обґрунтування зауважень до рішення 42 сесії Мелітопольської міської ради від 30.11.2009 №4 «Про призначення директора КП «ТРК «Мелітополь» Мелітопольської міської ради Запорізької області».

Рішення сесії Мелітопольської міської ради від 30.11.2009 №4 «Про призначення директора КП «ТРК «Мелітополь» Мелітопольської міської ради Запорізької області» відповідно до ч.4 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» зупиняється міським головою і вноситься на повторний розгляд Мелітопольської міської ради у зв’язку з тим, що зазначене рішення прийнято з порушенням Статуту КП «ТРК «Мелітополь» Мелітопольської міської ради Запорізької області та недотриманням Регламенту Мелітопольської міської ради V скликання.
Так, відповідно до п.6.2. Статуту КП «ТРК «Мелітополь» Мелітопольської міської ради Запорізької області, затвердженого рішенням сесії Мелітопольської міської ради Запорізької області V скликання від 22.06.2007, прийняття на посаду керівника здійснюється міським головою та затверджується Мелітопольською міською радою. Міський голова укладає з керівником контракт, яким визначаються умови праці та матеріального забезпечення керівника Підприємства.
Таким чином, недотримання Статуту КП «ТРК «Мелітополь» Мелітопольської міської ради Запорізької області, де чітко вказано, що прийняття на посаду керівника здійснюється міським головою та затверджується Мелітопольською міською радою, є порушенням призначення Громика С.П. директором КП «ТРК «Мелітополь» Мелітопольської міської ради Запорізької області.
Крім того, проект рішення «Про призначення директора КП «ТРК «Мелітополь» Мелітопольської міської ради Запорізької області» не обговорювався на засіданні постійної комісії Мелітопольської міської ради, до сфери повноважень якої належить це питання, що також є суттєвим порушенням Регламенту Мелітопольської міської ради, а саме ст.ст. 36-38 Регламенту. Крім того, Мелітопольська міська рада не має повноважень наказувати Контрольно-ревізійному відділу м. Мелітополя та Мелітопольського району провести перевірку фінансової діяльності КП «ТРК «Мелітополь» Мелітопольської міської ради Запорізької області.
На підставі вищевикладеного вважаю, що прийняття рішення про призначення директора КП «ТРК «Мелітополь» Мелітопольської міської ради Запорізької області є грубим порушенням Статуту КП «ТРК «Мелітополь» Мелітопольської міської ради Запорізької області та Регламенту Мелітопольської міської ради V скликання.
Крім того, відповідно до звернення колективу ТРК «Мелітополь» до міського голови від 03.12.2009 колектив ТРК вважає рішення депутатів про призначення Громика С.П. директором КП «ТРК «Мелітополь» нелогічним, поспішним та деструктивним по відношенню до колективу ТРК «Мелітополь».