Використання бюджетних коштів

27 Ноября 2018     MGK Новости

Використання бюджетних коштів

Незабаром відбудеться прийняття головного фінансового документу Мелітополя — бюджету на 2019 рік. Керівництво нашого міста впевнене, що вплинути на його формування та долучитись до його розподілу може кожен мелітополець. Для того, щоб почути думки городян з приводу обєктів, на які необхідно направити бюджетні кошти, міський голова Сергій Мінько продовжує зустрічатись з трудовими колективами. Так, 27 листопада він поділився порадами, а також обговорив нагальні питання та перспективи на майбутнє з працівниками ПАТ “Мелітопольгаз” і ПАТ “Мелітопольський Мясокомбінат”.
На неформальну зустріч з очільником міста завітали близько 300 працівників двох підприємств. Вони активно висловили свої спостереження стосовно позитивних змін у сфері благоустрою Мелітополя за останні роки, а також надали пропозиції щодо сфер, на які можна розподілити кошти місцевого бюджету.
Сергій Мінько уважно вислухав всі поради і взяв їх до уваги та подальшого опрацювання. При цьому він підкреслив, що кожен мелітополець може взяти участь у процесах покращення стану своєї домівки, вулиці тощо. Для цього існують ефективні способи звернень за допомогою до представників влади, передбачені законодавством.
Одним з таких є взаємодія з депутатами міської ради, відповідальними за конкретну територію міста. Кожен мешканець має право звернутись до народного обранця зі своїми проблемами або пропозиціями. Це, зокрема, стосується і питання розподілу грошових коштів. Депутат, в свою чергу, зобовязаний слідкувати за життям ввіреного йому округу та робити його комфортним для мешканців.
Окрім цього, міський голова розповів працівникам підприємств, якими є результати діяльності його команди за попередні та поточний 2018-й рік. Основний акцент керівництво міста зробило на залучення інвестицій та масштабний благоустрій Мелітополя. До останнього відносяться будівництво та капітальний ремонт доріг, внутрішньоквартальних проїздів, пішохідних зон, скверів у різних мікрорайонах, реконструкція стадіону «Спартак» ім. О.Олексенко, парку культури та відпочинку ім. Горького, освітлення вулиць, запровадження енергозберігаючих технологій та інше.
Значних змін зазнали і обєкти соціальної сфери. Так, проведені масштабна реконструкція 23-ї школи, відкриття інклюзивно-ресурсного центру, амбулаторій, придбання квартир для дітей-сиріт тощо.
Позитивні зміни тільки набирають обертів і не менш вагомими є плани міської влади на майбутнє. До них відноситься розвиток Мелітополя як туристичного центру України, привабливого як для екскурсій, так і для бізнесу. Також питанням на перспективу є співпраця з сусідніми громадами та подальше обєднання сіл з нашим містом. Не залишається осторонь і тема благоустрою. Обєктами, які потребують подальшої уваги, є реконструкція моста на Новий Мелітополь, відкриття лікарні інтенсивних методів лікування, ремонт лікарняного містечка, будівництво басейну тощо. Активно реалізовувати ці плани в життя, залучати інвестиції для їх впровадження та прислухатись до порад городян міська влада продовжить і в 2019 році.
http://mlt.gov.ua

Теги: бюджет

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеЗустріч з делегацією ПРООНЗвіт про виконання бюджетуІнформація про виконання бюджету м. Мелітополя