Міжнародний турнір з гандболу

12 Сентября 2021     MGK Новости

Міжнародний турнір з гандболу

Мелітополь вітає учасників 23-го Міжнародного турніру з гандболу памяті Леоніда Боброва
11 вересня, у День фізичної культури і спорту, Мелітополь перетворився на спортивний центр всього регіону. В цей день наші спортсмени встановлювали рекорд України та завзято змагались за перемогу у 23-му Міжнародному турнірі з гандболу, присвяченому памяті видатного мелітопольця Леоніда Боброва.

Протягом тижня, з 7 по 14 вересня, 32 юнацькі команди з 16 міст України та Молдови виборюють право називатися кращими на Міжнародному турнірі з гандболу памяті Леоніда Боброва. Учасників змагань вітали Мелітопольський міський голова Іван Федоров, голова Запорізької обласної федерації гандболу, народний депутат України Геннадій Касай та донька видатного мелітопольця Леоніда Боброва Галина.

Іван Федоров зазначив, що цьогорічний турнір з гандболу є знаковим. Він відкриває спортивний сезон в оновленому спорткомплексі, що був створений на базі ДЮСШ № 3 після її капітального ремонту.

- Радий вітати всіх вас у нашому дружелюбному Мелітополі на черговому, вже 23-му Міжнародному турнірі з гандболу памяті видатного мелітопольця Леоніда Боброва. Для нас велика честь, що саме у Мелітополь приїжджають спортсмени з багатьох країн та різних куточків нашої України. Знаковим є те, що сьогодні цей турнір знаменує початок спортивного сезону в оновленій ДЮСШ-3 після капітального ремонту. Цей спортивний обєкт отримав друге життя і це символічно. Важливо, щоб сьогодні молоді спортсмени не втрачали інтересу до занять спортом, і задля цього ми готові багато працювати. Я хочу подякувати за підтримку народному депутату України Сергію Мінько та народному депутату України, голові федерації гандболу Запорізької області Геннадію Касаю – з вашою підтримкою все це стало можливим, - зауважив Іван Сергійович.

Голова Запорізької обласної федерації гандболу, народний депутат України Геннадій Касай назвав Міжнародний турнір з гандболу памяті Леоніда Боброва знаковим, бо всі вихованці запорізької школи гандболу пройшли через нього.

- Цього року турнір особливий – ми граємо у прекрасній залі, і я вважаю, що всім нам дуже пощастило. Від себе та від імені федерації гандболу я хочу подякувати Івану Федорову за те, що змогли створити кращу дитячо-юнацьку спортивну школу в Україні. Разом з такими керівниками та організаторами у нашої країни є майбутнє. А спортсменам побажаю перемог та скажу: ви знаходитесь на початку своєї спортивної карєри. Чекаємо на вас в командах майстрів, командах, які захищають честь нашої країни! – привітав гравців Геннадій Касай.

11 вересня визначились переможці серед команд спортсменів 2008 року народження. Переможцями турніру у цій віковій категорії стали гравці гандбольної команди мелітопольської ДЮСШ № 3. «Срібні» медалі отримали спортсмени запорізької ОСДЮСШОР, «бронзові» - команда ДЮСШ «Портовик» (м. Южний). На четвертому місці турнірної таблиці – гандболісти ДЮСШ з міста Красилів.

Крім того, свої нагороди та памятні подарунки отримали кращі гравці турніру вікової категорії 2008 р.н. та капітани команд.
джерело http://www.mlt.gov.ua

Теги: гандбол

Комментарии


Отправить
';