Семікін про особливості роботи спортивних шкіл, секцій та гуртків

14 Сентября 2021     MGK Новости

Семікін про особливості роботи спортивних шкіл, секцій та гуртків

Михайло Семікін про особливості роботи спортивних шкіл, секцій та гуртків.
Заступник Мелітопольського міського голови Михайло Семікін розповів про особливості роботи спортивних шкіл, секцій та гуртків у новому навчальному році.
За словами Михайла Семікіна, сьогодні у Мелітополі функціонують більше 50 організацій спортивного спрямування різних форм підпорядкування. Систематично відвідують їх близько 8 тисяч дітей, з яких 3000 займаються на базі спортивних шкіл.
- Перелік спортивних послуг постійно розширюється. На території спортивного комплексу на базі ДЮСШ-3 зявляються нові секції - вільна боротьба, сумо та плавання. У водноспортивному комплексі відкрита секція підводного плавання. Крім того, найближчим часом буде відкрите відділення триатлону на базі ДЮСШ-3, - розповів Михайло Семікін.
Михайло Олександрович додав, що для окремих категорій відвідувачів водноспортивного комплексу діють пільги. Так, для пенсіонерів ціна відвідування становить 80 грн., знижка для багатодітних сімей - 10 %, дружин і дітей учасників АТО - 50 %, дітей загиблих в АТО та дітей-сиріт -100 %.
Для відвідування водноспортивного комплексу дорослим необхідно мати медичну довідку від сімейного лікаря, дерматолога та документи, що посвідчують особу; дітям до 16 років - медичну довідку форми 028, копію свідоцтва про народження.
Займатися діти також можуть у клубах за місцем проживання. У Мелітополі їх 7: «Буревісник», «Черешенька», «Червона гвоздика», «Факел», «Юність», «Антей» та «Молодіжний».
джерело http://www.mlt.gov.ua

Теги: Михайло Семікін

Комментарии


Отправить
';