Святковий ярмарок

30 Мая 2019     MGK Новости

Святковий ярмарок

Під час проведення VІII щорічного фестивалю “ЧерешнЕво!” буде проведено святковий ярмарок у парку культури і відпочинку ім. Горького.
В ярмарку візьмуть участь: ТОВ ВКФ “Мелітопольська черешня”, підприємства харчової та переробної промисловості міста (АТ “Мелітопольський м’ясокомбінат”, ТОВ “Лідер”, ТОВ “Форос”), підприємства ресторанного господарства (кафе “Фемелі” ФО-П Колтунова, ресторан “Берлога” ФО-П Судакова, автокав’ярні ФО-П Кущенко), магазин “Сирне королівство” ФО-П Архіпов, бджоляри м. Мелітополя та Мелітопольського району (Генсицький В., Шершень Д., Солодченко М.), Таврійський державний агротехнологічний університет ім. Дмитра Моторного, Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького, Мелітопольська дослідна станція садівництва, ДНЗ “Мелітопольський професійний ліцей”, салон “Лакмус” ФО-П Конотоп, ФО-П Гриньков, ФО-П Чебанов та інші.
На ярмарку будуть представлені різноманітні товари, але головне, що їх об’єднує на фестивалі це черешня. Гості фестивалю зможуть скуштувати продукцію підприємств харчової та переробної промисловості та страви, до складу яких входить черешня (ковбаса “Чері”, медовий пряник з черешневим варенням, круасан з черешнею, кондитерські вироби з черешневими наповнювачами, відвідати сири на любий смак, бути присутніми на презентації розробок кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи і кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму ТДАТУ імені Дмитра Моторного, дізнатися про історію вирощування черешні в м. Мелітополі та різноманіття її сортів, придбати сувеніри, керамічний посуд, товари ручної роботи. Також на гостей чекають цікаві майстер — класи: дизайн нігтів з черешневою тематикою, виготовлення сувенірів ручної роботи та багато іншого.

http://mlt.gov.ua

Теги: святковий ярмарок

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеФестиваль "Відкрита Ніч "Дубль 22" Презентація книги мелітопольського краєзнавця Миколи КриловаФестиваль «Черешнево»