Мелітопольському товариству греків – 20 років

29 Ноября 2011     MGK Новости

Мелітопольському товариству греків – 20 років

З цієї нагоди представники грецького національно-культурного товариства влаштували фестиваль грецької культури, на якому підбивали підсумки роботи за 20 років, демонстрували творчі здобутки, ділилися планами на майбутнє.

У Мелітополь на свято грецької культури завітали представники споріднених національно-культурних товариств та колективів народної творчості з Донецька, Володарська, Сартани, Кївської області, а також керівництво Всеукраїнської федерації греків з Маріуполя. Грецьку діаспору Запоріжжя на фестивалі представив творчий колектив «Асторія».

Від імені голови обласної державної адміністрації, ювілярів привітала начальник відділу у справах національностей та релігій Ірина Панькіна,котра вручила подяки за розвиток національної культури керівникам місцевого грецького товариства Валентину Макропуло та Тетяні Дюжиковій.

Товариство греків у Мелітополі було створено за сприяння ініціативної групи 24 листопада 1991 року. З моменту заснування і донині її активістами було створено недільну школу, де усі бажаючи можуть опанувати сучасну грецьку мову, вивчити культуру та традиції своєї історичної батьківщини. Крім того, організовано вокальний ансамбль «Золота амфора», проводилась активна благодійницька діяльність на підтримку представників національних меншин в місті тощо.

За даними відділу у справах національностей та релігій, наразі у Мелітополі проживають до 400 етнічних греків. Всього ж в області, мешкають близько 2 тисяч представників грецької національності.

Теги: фестиваль грецької культури, Асторія

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеШановні Мелітопольці та гості міста!Фестиваль "Відкрита Ніч "Дубль 22" Презентація книги мелітопольського краєзнавця Миколи Крилова