Дитяча спартакіада з авіа-, авто- та судномоделювання

30 Января 2013     MGK Новости

Дитяча спартакіада з авіа-, авто- та судномоделювання

У рамках Всеукраїнського тижня науки, техніки та виробництва на цих вихідних, 2-3 лютого, у Запоріжжі відбудеться Обласна (відкрита) зимова спартакіада з науково-технічної творчості учнівської молоді.

Про це повідомив директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Вєрозубов.

Змагання та конкурси проведуть за п’ятьма напрямкам: авіамоделювання (кімнатні моделі в залі), автомоделювання (кордові моделі в залі), судномоделювання (у закритому басейні), інформаційні технології та фотоаматорство.

- У заходах спартакіади візьмуть участь понад 150 вихованців – 33 команди загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Запорізької та Дніпропетровської областей. Це своєрідний творчий звіт вихованців та педагогів навчальних закладів за рік роботи, - повідомив Олександр Вєрозубов.

У змаганнях з авіамоделювання учасники віком до 18 років змагатимуться в різних класах моделей, серед яких кімнатні гелікоптери та копії сучасних літаків. Змагання з судномоделювання відбуватиметься в закритому басейні дитсадка «Лазурний» у п’яти класах моделей: «прямоходів» та радіокерованих моделей.

Крім того буде проведено конкурс з фотоаматорства, до якого діти готувались заздалегідь: перший етап конкурсу тривав з вересня по грудень минулого року, а в другому, очному етапі, учасникам запропонують продемонструвати фотомайстерність з різних жанрів у фотостудії центру «Грані» та на вулицях Запоріжжя.

У конкурсі з інформаційних технологій діти мають продемонструвати знання з основ програмування, веб-дизайну та з володіння програмним пакетом Microsoft Office.

Спартакіада триватиме на базі обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані». Її урочисте відкриття відбудеться 2 лютого о 10.00 за адресою: м. Запоріжжя, пр. Маяковського, 14.

Теги: Дитяча спартакіада, зимова спартакіада, авіамоделювання, автомоделювання

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеФестиваль "Відкрита Ніч "Дубль 22" Презентація книги мелітопольського краєзнавця Миколи КриловаФестиваль «Черешнево»