м. Мелітополь.Фестиваль-конкурс колядок та щедрівок «Рідзвяні передзвони».

14 Ноября 2013     MGK Новости

м. Мелітополь.Фестиваль-конкурс колядок та щедрівок «Рідзвяні передзвони».

В Мелітополі 10 січня 2014 року о 10:00 на площі Перемоги відбудеться Фестиваль-конкурс колядок та щедрівок «Рідзвяні передзвони».
Ініціатором фестивалю-конкурсу є виконавчий комітет Мелітопольської міської ради та благочинний церков міста Мелітополя, настоятель Свято-Георгівського храму, протоієрей Максим Смирнов.
Організатором фестивалю є відділ культури Мелітопольської міськради.
Фестиваль-конкурс проводиться з метою збереження і розвитку різдвяних традицій нашого краю та України, підвищення духовно-культурного рівня населення, посилення ролі народної творчості, літератури, мистецтва у формуванні світогляду та естетичних смаків підростаючого покоління та суспільства загалом, залучення молодого покоління до збереження народних традицій та обрядів.
Для участі у фестивалі запрошуються творчі колективи, хори та ансамблі м. Мелітополя. Вік учасників необмежений.
Учасники фестивалю-конкурсу представляють не більше двох різдвяних пісне співі, до 3-х хвилин. Виступи можуть виконуватись як з музичним супроводом, так і без нього.
Заявки на участь у фестивалі приймаються до 30 грудня 2013 року за адресою: м. Мелітополь, пл.. Перемоги, 4, Палац культури ім. Т.Г. Шевченко.
Контактний телефон: 42-24-77.

Теги: Фестиваль-конкурс

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеФестиваль "Відкрита Ніч "Дубль 22" Презентація книги мелітопольського краєзнавця Миколи КриловаФестиваль «Черешнево»