До уваги суб’єктів господарювання, операторів ринку харчових продуктів

09 Сентября 2017     MGK Новости

До уваги суб’єктів господарювання, операторів ринку харчових продуктів

У відповідності до наказу Мінагрополітики від 10 лютого 2016 року №39 "Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим субєктам", зареєстрованого в Мінюсті 12 березня 2016 року за № 382/28512, розпочато процес державної реєстрації потужностей.

Згідно вимог статті 25 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів" оператори ринку харчових продуктів, які провадять діяльність, що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу, зобовязані зареєструвати потужності, які використовуються на будь-якій стадії виробництва та /або обігу (торгівлі) харчових продуктів.
Для державної реєстрації та присвоєння особистого реєстраційного номера потужності, субєкт господарювання / оператор ринку зобовязаний подати до управління Держпродспоживслужби в місті Мелітополі заяву про державну реєстрацію потужності (зразок додається). Звертаємо увагу, що державній реєстрації підлягає кожна окрема потужність оператора ринку.

За роботу без державної реєстрації операторам ринку харчових продуктів передбачена адміністративна відповідальність згідно ст.64 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів" п 2) виробництво, зберігання харчових продуктів на потужностях, незареєстрованих відповідно до вимог цього Закону, - тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб - у розмірі від двадцяти трьох до тридцяти мінімальних заробітних плат, на фізичних осіб - підприємців - у розмірі від восьми до пятнадцяти мінімальних заробітних плат.

Адреса управління: перший провулок Чернишевського,11 (примішення КП “Міськсвітло”. Контактний телефон управління Держпродспоживслужби у м. Мелітополі: 44-87-43.

Теги: Закон

Комментарии


Отправить
';