До уваги мешканців міста!

23 Апреля 2019     MGK Новости

До уваги мешканців міста!

Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області попереджає мешканців міста про небезпечність придбання продовольчих товарів у місцях виникнення стихійної торгівлі.
Несанкціонована торгівля харчовою продукцією невідомого походження без державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду без дотримання умов зберігання, транспортування та реалізації несе високу загрозу здоровю та життю людей.
З метою запобігання виникнення харчових отруєнь та масових інфекційних захворювань переконливо рекомендуємо мешканцям міста не купувати харчові продукти у місцях стихійної торгівлі. Крім того, напередодні Великодня та Радониці застерігаємо мешканців від придбання пасхальних кулічів у невизначених для цього місцях торгівлі.
Також пропонуємо під час придбання продовольчих товарів на ринках та в торговельній мережі міста вимагати від продавців предявлення документів, що засвідчують їх якість та безпеку.
Нагадуємо, що для продажу штучних квітів розпорядженням міського голови від 12.02.2019 №76-р в період з 15.04.2019 по 07.05.2019 визначені місця здійснення торгівлі цими товарами.
Всім особам, які здійснюють торгівлю у невстановлених місцях, пропонуємо перейти на ринки міста. Інформація щодо вільних торговельних місць на ринках щомісячно розміщується на офіційному сайті Мелітопольської міської ради Запорізької області в рубриці “Новини”.
http://mlt.gov.ua

Теги: Виконавчий комітет

Комментарии


Отправить
';