Зменшення витрат на опалення у багатоквартирному будинку

13 Марта 2019     MGK Новости

Зменшення витрат на опалення у багатоквартирному будинку

15 березня 2019 року в аудиторії № 38 Палацу культури імені Т. Шевченка (площа Перемоги, 4) відбудеться семінар «Зменшення витрат на опалення у багатоквартирному будинку: поради експертів з енергоефективності».
Організаторами семінару виступають виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області, Асоціація «Власники житлових будинків Мелітополя» та Міжнародна фінансова корпорація (IFC).Семінар проходить в рамках проекту «Енергоефективність у житловому секторі України» Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC).
Основна мета семінару – консультування обєднань співвласників багатоквартирних будинків щодо визначення можливостей економії споживаної енергії та планування майбутньої економії шляхом упровадження заходів із підвищення енергетичної ефективності будинку. Доповідач: Ігор Галочка — Експерт проекту «Енергоефективність у житловому секторі України» Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC).
Початок семінару: 12:00. Закінчення засідання: 15:00.
На семінар запрошуються голови обєднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів, активні мешканці міста, представники засобів масової інформації.
За детальною інформацією звертатися до управління стратегічного розвитку міста виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області за телефоном 44-05-66 (контактна особа – Славко А.)
Довідка: Міжнародна фінансова корпорація (IFC) - одна з пяти інституцій Групи Світового банку. Головна мета IFC - сприяння економічному зростанню країн, через заохочення приватного підприємництва у виробничому секторі.
Проект «Енергоефективність у житловому секторі України» Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC) надає підтримку у створенні та розвитку обєднань співвласників багатоквартирних будинків, розробці та ухваленні законодавства, що чітко визначає права власності та основи управління багатоквартирними будинками в Україні.
Згідно з проектом «Енергоефективність у житловому секторі України» Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC) була створена мережа консультантів, які допомагають обєднанням співвласників багатоквартирних будинків та працюють з українськими банками над розробкою і просуванням на ринку кредитних продуктів для фінансування заходів з підвищення енергоефективності. Проектом надано підтримку у створенні державної програми «Теплі кредити» та муніципальних програм підтримки енергоефективності в обєднаннях співвласників багатоквартирних будинків у багатьох містах України.
http://mlt.gov.ua

Теги: семінар

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеИзменения в государственные строительные нормы Новий Закон про ЖКГКоммунальщикам снизят цены на газ