Заходи щодо недопущення випадків загибелі та травмування людей

08 Июля 2018     MGK Новости

Заходи щодо недопущення випадків загибелі та травмування людей

Управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради доводить до Вашого відома, що за інформацією наданою структурним підрозділом «Мелітопольська дистанція колії» регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» станом на 01.06.2018 на станціях, перегонах, території виробничих підрозділів регіональної філії «Придніпровська залізниця ПАТ «Українська залізниця» внаслідок наїзду залізничного рухомого складу, падіння з нього або інших видів впливу отримали травми різного ступеню важкості 244 сторонні особи, у тому числі 138 із смертельним наслідком.
Так, 30.05.2018 року було смертельно травмовано чоловіка віком до 50 років (особу не встановлено), що сталось внаслідок порушення потерпілим «Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України», затверджених наказом Міністерством транспорту України.
Аналіз випадків травмування сторонніх осіб на залізничному транспорті свідчить про те, що більшість випадків сталися внаслідок порушення потерпілими Правил.
Пам’ятайте: залізниця – це зона підвищеної небезпеки, тому дотримання елементарних правил безпеки збереження ваше життя та здоровя.
http://mlt.gov.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=14085&Itemid=1

Теги: Придніпровська залізниця

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеЕще три улицы города получат новое дорожное покрытиеБилеты в Америку и Азию по 300 долларовРозмір щомісячної готівкової виплати на проїзд