Круговий рух транспорту

14 Сентября 2021     MGK Новости

Круговий рух транспорту

На перехресті вулиць Івана Алексєєва та Шмідта організують круговий рух транспорту
Перехрестя вулиць Івана Алексєєва та Шмідта незабаром перестане бути головним болем водіїв. Для комфорту автомобілістів тут буде організовано круговий рух транспорту. Ці роботи стануть завершальним етапом капітального ремонту Каховського шосе.

Мелітопольський міський голова Іван Федоров зазначив, що за підтримки народного депутата України Сергія Мінько, голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Старуха та Державного агентства автомобільних доріг України у місті ремонтуються ділянки трас різного підпорядкування. Так, цього року капітально ремонтують Каховське шосе, в минулі роки це були вулиці Воїнів-інтернаціоналістів та Ломоносова.

Реконструкція обїзної дороги вже добігає кінця. Наприкінці тижня на Каховському шосе буде нанесена розмітка, а також завершуються роботи з деформаційними швами на мостовому переході.

Після цього розпочнуться роботи з організації кругового руху на перехресті вулиць Івана Алексєєва та Шмідта.

- Всі автолюбителі знають це перехрестя — воно є доволі складним для проїзду. Організувавши круговий рух транспорту тут, ми зменшимо довжину гальмівного шляху, а разом з цим — ступінь пошкодження дорожнього покриття та кількість викиду вуглекислого газу. Пересуватися містом автомобілем стане ще зручніше та комфортніше, - розказав міський голова.

Круговий рух буде організований по прикладу наявного на південному виїзді з міста. Його облаштують за допомогою гранітних бордюрів та клумби. Крім того, круговий рух зявиться ще на одній ділянці дороги у Мелітополі — на перехресті вул. Леваневського та Каховського шосе. Іван Федоров резюмував, що після завершення капітального ремонту Каховського шосе всі обїзні автошляхи у межах Мелітополя будуть відремонтовані.
джерело http://www.mlt.gov.ua

Теги: транспорт

Комментарии


Отправить
';