Управління освіти інформує про основні події

15 Апреля 2019     MGK Новости

Управління освіти інформує про основні події

Свято останнього дзвоника - 24 травня 2019 року
Міське свято «Випускний» - 26 червня 2019 року
Прийом документів для зарахування до 1 класу - з 15 квітня по 31 травня 2019 року. Детальніше про особливості прийому до 1-класу на сторінці "РЕЄСТРАЦІЯ в 1-ий КЛАС".
Алгоритм прийому до школи:
1. Надати до школи заяву від одного з батьків (подається особисто з предявленням документа, що посвідчує особу заявника) за зразком згідно з додатком 1.
2. До заяви додаються:
копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії предявляється оригінал відповідного документа);
оригінал або копія медичної довідки – Форма № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обовязкового медичного профілактичного огляду».
У разі наявності та за бажанням одного з батьків при поданні заяви про зарахування може бути предявлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого зазначаються в заяві про зарахування.
У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.
3. Діти, чиї батьки або один з їх батьків, які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, довідку про звернення за захистом в Україні, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист, та які не мають одного чи обох документів із зазначеного переліку, зараховуються до закладу освіти без подання зазначених в п.2 документів.
Крім того, заяви про зарахування та зазначені документи, до 31 травня можуть бути подані до інших закладів освіти (без обмеження їх кількості) для зарахування на вільні місця.
4. Усі батьки, які хочуть скористатися правом вибору школи не за територією обслуговування, надають зазначені документи в обраний заклад і дитина буде зарахована, за наявності вільних місць або згідно з Порядком проведення жеребкування для зарахування дітей до закладу освіти на вільні місця.
Жеребкування проводиться у період з 05 по 10 червня. Впродовж 01-15 червня заяви про зарахування не приймаються, що не виключає права батьків подавати їх після 15 червня на вільні місця.
5. Зарахування дітей на навчання здійснюється згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».
Дізнатися, мешканці яких будинків м. Мелітополя закріплені за певною школою, можна на сайті Управління освіти за посиланням: ТЕРИТОРІЇ ОБСЛУГОВУВАННЯ
або на сайтах шкіл (посилання на сторінці: «ЗАКЛАДИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ»)
Зареєструвати дитину до першого класу в зручний для Вас час можна за посиланням: ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ
http://mlt.gov.ua

Теги: Управління освіти

Комментарии


Отправить
';