Михайло Семікін взяв участь у Міжнародній конференції

29 Марта 2021     MGK Новости

Михайло Семікін взяв участь у  Міжнародній конференції

Заступник Мелітопольського міського голови Михайло Семікін взяв участь у Міжнародній конференції «Навчання і освіта дорослих в контексті Цілей сталого розвитку та навчання впродовж життя: Стан мистецтва у світовій перспективі та події в Республіці Молдова», організованій 25-26 березня Інститутом міжнародного співробітництва Німецької асоціації освіти дорослих DVV International.
В своєму виступі на панельній дискусії «Навчання і освіта дорослих як суспільна відповідальність», присвяченій тематиці “Міст, що навчаються” Михайло Семікін презентував успішний досвід міста Мелітополь в практичній реалізації концепції «Міст, що навчаються».

Представив особливості впровадження цієї концепції в нашому місті: активну співпрацю міської влади з організаціями громадянського суспільства у питаннях інституалізації освіти дорослих на рівні міста. Присутніх зацікавив досвід прийняття першої в Україні Комплексної міської програми розвитку освіти дорослих на 2021-2025 рр., затвердженої рішенням Мелітопольської міської ради за ініціативи та при активному залученню широких верств населення.

Разом з очільниками міст з Білорусі, Молдови, Німеччини та України було обговорено питання можливостей місцевого самоврядування для розвитку освітнього простору в містах; роль та перспективи залучення державного фінансування для навчання і освіти дорослих та створення моделі “повернення інвестицій в освіту”; основні пріоритети та залучені сторони для розширення можливостей доступу містян до якісної освіти дорослих.

джерело
https://mlt.gov.ua

Теги: Михайло Семікін

Комментарии


Отправить
';