Телеграм-бот для підготовки до ЗНО

27 Января 2022     MGK Новости

Телеграм-бот для підготовки до ЗНО

На базі ЗОШ № 15 пройшла освітня студія для педагогів міста. Під час заходу презентували телеграм-бот, який допоможе якісніше підготуватися до ЗНО.

Начальник управління освіти Ірина Щербак зазначила, що перед педагогічним колективом міста постало питання, як підняти зацікавленість учнів в отриманні вищого рівня знань.

- Ми посилили просвітницьку роботу серед учнів та батьків щодо вибору предметів ЗНО, розробили авторську онлайн-програму психолого-педагогічного супроводу учнів 11-х класів до ЗНО. Велику увагу приділяємо створенню міжкласних і міжшкільних груп для проведення додаткових занять з підготовки ЗНО у кожному закладі освіти, - розповіла Ірина Анатоліївна.

Головна задача вчителів — підготовка до успішної здачі іспитів учнів середнього рівня знань та пошук можливостей підтягнути їх до високого рівня.

Під час заходу був презентований телеграм-бот для підготовки до ЗНО.

- Ми проаналізували декілька платформ, можливість створення мобільних додатків, створення веб-порталів і прийшли до висновку, що при наявності смартфонів оптимальним рішенням стане використання популярних месенджерів, - розповідає розробник інформаційного продукту Вячеслав Осадчий - доктор педагогічних наук, завідувач кафедри інформатики та кібернетики МДПУ ім. Б. Хмельницького.

- У створеному телеграм-боті є декілька основних предметів, по яким можна складати тести. Кожен матиме можливість обрати предмет і кількість питань, це може бути 10, 20, 30 питань або комплексний великий тест. В функціоналі передбачена можливість зупинитися і продовжити відповідати на питання через деякий час. По завершенню теста на екрані зявляються результати: кількість вірних відповідей і відсоток по відношенню до загальної кількості питань. Також зареєстрований користувач має можливість завантажити повний звіт з інформацією по кожному окремому питанню, в форматі doc розміщується інформація по наданим відповідям і правильним. Зявляється можливість відправити звіт вчителю для аналізу, щоб була можливість звернути увагу на слабкі сторони і виправити їх. Результати комплексного тесту можуть бути зараховані оцінкою в журнал. Створений ефективний інструмент для розвитку, який дозволяє запамятати і використати великий обєм інформації. Роботи по вдосконаленню програми не завершуються, - зазначив Вячеслав Осадчий.

Заступник Мелітопольського міського голови Михайло Семікін додав, що вже розпочате впровадження диференціації складності питань та створення малого діагностичного тесту, який дозволить визначити слабкі сторони підготовки учня. Михайло Олександрович також відмітив одну з переваг інформаційного продукту — мобільність та можливість використовувати його в будь-який час та в будь-якому місті.
джерело http://www.mlt.gov.ua

Теги: ЗНО

Комментарии


Отправить
';