Митники та податківці працюватимуть майже без вихідних

01 Мая 2013     MGK Новости

Митники та податківці працюватимуть майже без вихідних

Міністерство доходів і зборів забезпечило українцям можливість отримати протягом святкових днів необхідні митні та податкові послуги. Підрозділи митного оформлення працюватимуть без вихідних, а податкові центри відпочиватимуть лише 5 травня.
Про це повідомила прес-служба відомства.
"Для зручності платників з 1 по 6 травня та з 9 по 12 травня 2013 року центри обслуговування платників податків працюватимуть у черговому режимі з 9:00 до 16:00. Таким чином, вихідним днем є 5 травня – свято Великодня", - йдеться у повідомленні.
Підрозділи митного оформлення, для яких встановлено цілодобовий режим роботи, працюватимуть за звичайним графіком усі святкові дні.
Крім того, сервіси Міндоходів цілодобово працюватимуть в режимі інтерактивного автовідповідача: для отримання консультацій з питань застосування норм податкового законодавства телефонувати за номером 0-800-501-00-7; для скарг на протиправні дії працівників міністерства та оперативного вирішення суперечливих питань, що виникли у сфері адміністрування податків та під час здійснення митного контролю і митного оформлення - (044) 284-00-07

Теги: Міністерство доходів і зборів

Комментарии


Отправить
';