м. Мелітополь. Кампанія декларування 2013 року фінішувала

13 Мая 2013     MGK Новости

м. Мелітополь. Кампанія декларування 2013 року фінішувала

77 млн.633 тис. грн. – ось загальна сума доходів, що задекларували мешканці Мелітополя та Мелітопольського району у ході кампанії. Аналізуючи результати цьогорічної кампанії декларування можна впевнено говорити про позитивну динаміку надходжень податку на доходи фізичних осіб до бюджетів та росту громадянської свідомості та податкової культури у мелітопольців.

Станом на 1 травня 2013 року декларації про майновий стан та доходи надали 3 тис. 631 громадян. За підсумками 2012 року кількість таких декларацій складала 3 тис. 622. Задекларовано доходи дадуть змогу поповнити місцеві бюджети на 4 мільйони гривен. У минулому році сума надходжень податку на доходи фізичних осіб від декларантів складала 1 млн.200 грн.

Не дивлячись на те, що громадяни мають можливість подати декларацію за для отримання податкового кредиту протягом усього року, у ході кампанії декларування своїм правом вже скористалися 303 особи. Сума до повернення – 54 тис. грн.

Які ж доходи найчастіше декларують громадяни? Цього року 287 громадян задекларували доходи отримані у вигляді спадщини на суму 15 млн. 345 тис. грн. ( у 2012 році 226 громадян задекларували 8 млн. 864 тис. грн доходів)., 2406 мешканців Мелітопольського району вказали в декларації отримані доходи від реалізації сільськогосподарської продукції у сумі 12,5 млн. грн. (у 2012 сума складала 6 млн. 300 тис. грн) .

Крім того у 2013 році до Мелітопольської ОДПІ було надано 26 декларацій від громадян, що займаються незалежною професійною діяльністю. Ними задекларовано 4 млн. 20 тисячі доходів. Це дало змогу поповнити бюджет додатковими 237 тисячами.

Своєрідним цьогорічним досягненням інспекції є той факт, що в наслідку активізації розяснювальної роботи щодо зручності надання декларації про майновий стан по «електронці», отримали електронні ключі та задекларували доходи Інтернетом 1039 декларантів.

Між тим імовірно ще є громадяни які не надали своєчасно декларацію. Мелітопольська ОДПІ попереджає, відповідно до ст. 1641 Кодексу України про адміністративні правопорушення неподання або несвоєчасне подання громадянами декларацій про доходи чи включення до декларацій перекручених даних, неведення обліку або неналежне ведення обліку доходів і витрат, тягне за собою накладення штрафу у розмірі від 51 до 136 грн. Повторне порушення протягом року тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі від 85 до 136 грн. Тож Мелітопольська ОДПІ запрошує громадян, які отримували доходи податок з яких не утримувався, не чекати до того моменту коли спеціалісти податкової встановлять факт порушення, а терміново прийти до інспекції та задекларувати доходи.

Мелітопольська обєднана
Державна податкова інспекція

Теги: Кампанія декларування, Мелітополь

Комментарии


Отправить
';