м. Мелітополь. До 29 серпня необхідно сплатити земельний податок

08 Августа 2013     MGK Новости

м. Мелітополь. До 29 серпня необхідно сплатити земельний податок

Звертаємо увагу власників і користувачів земельних ділянок, що, згідно Податковому кодексу України, земельний податок сплачується раз на рік єдиною сумою. Правила сплати земельного податку та орендної плати за землю встановлено розділом 13 Податкового кодексу України.
Підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру. Відповідно цих даних орган податкової служби проводить нарахування фізичним особам сум земельного податку та видає податкове повідомлення-рішення для сплати земельного податку.
У разі переходу права власності на земельну ділянку від одного власника до іншого протягом календарного року податок сплачується попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначену земельну ділянку, а новим власником - починаючи з місяця, в якому у нового власника виникло право власності.
Громадянам необхідно звернути увагу на наступне. Відповідно до норм статті 287 ПКУ земельний податок сплачується протягом 60 днів з дня отримання повідомлення-рішення про суми земельного податку», тобто в термін до 29 серпня поточного року однією сумою.
Фізичними особами у сільській та селищній місцевості земельний податок може сплачуватися через каси сільських (селищних) рад за квитанцією про приймання податкових платежів. Форма квитанції встановлюється у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу.

Теги: Земельний податок

Комментарии


Отправить
';