У Мелітопольському підпільному цеху вилучено підакцизні товари майже на мільйон гривень

04 Апреля 2014     MGK Новости

У Мелітопольському підпільному цеху вилучено підакцизні товари майже на мільйон гривень

Як повідомив заступник начальника управління – начальник штабу оперативного управління ГУ Міндоходів у Запорізькій області Олег Трохін на прес-конференції, у березні поточного року оперативними співробітниками ГУ Міндоходів перекритий канал постачання і збуту на територію Запорізької області спирту, призначеного для виготовлення сурогатного алкоголю. За оперативною інформацією спирт завозився з Вінницької області. Під час реалізації матеріалів у Мелітопольському районі виявлено масове "підпільне" виробництво спиртних напоїв (коньяку), які реалізовувалися не тільки в м. Мелітополі та Мелітопольському районі, а й в Херсонській області.
Діяльність цеху організував місцевий житель. У результаті проведених обшуків виявлено та вилучено понад 15 тонн спирту, 190 літрів концентрату і 300 літрів приготованого фальсифікованого коньяку, близько 5 тис. флакончиків з харчовим ароматизатором "Коньяк", а також обладнання для розливу спирту та алкогольних напоїв. Всього за результатами обшуку з незаконного обігу вилучено товарів підакцизної групи на суму 974 тис. гривень.
У І кварталі поточного року з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму понад 3 млн. 500 тис. грн., в т.ч. 35 тис. літрів спирту на суму 2 млн. 100 тис. гривень. Завдяки цьому попереджено виготовлення і реалізація близько 170 тис. пляшок фальсифікованих алкогольних напоїв та заподіяння збитків державному бюджету у вигляді ненадходження акцизного податку в сумі 1 млн. 700 тис. гривень.
За незаконне виготовлення та реалізацію підакцизних товарів розпочато 15 досудових розслідувань. За 3 кримінальними провадженнями досудове розслідування закінчено, а матеріали направлені до суду з обвинувальним актом.
З початку року завдяки проведеним заходам, спрямованим на недопущення поширення фальсифікованої та недоброякісної продукції, на території Запорізької області припинено діяльність 3 "підпільних" цехів з виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв і перекрито 2 канали поставки та збуту спирту, призначеного для масового виробництва лікеро-горілчаних виробів.

Теги: ГУ Міндоходів у Запорізькій області

Комментарии


Отправить
';