Мелітопольські митники викрили підміну імпортних шин

23 Июля 2014     MGK Новости

Мелітопольські митники викрили підміну імпортних шин

У Мелітополі одне із підприємств з метою заниження митної вартості при митному оформленні намагалося видати шини відомих торговельних марок за дешеві китайські. Брендові шини на суму майже 372 тисячі гривень вилучено.
Підприємство "А" завезло на митну територію України партію автомобільних шин. Під час оформлення товару на митному посту "Мелітополь" Запорізької митниці Міндоходів вони подали документи, у яких зазначалося, що імпортне "автомобільне взуття" належить торговельній марці "HERCULES TIRE INTERNATIONAL" виробництва Китаю. При цьому імпортери ретельно попіклувалися про усі документи – рахунок-фактура, пакувальний лист, зовнішньоекономічний договір, сертифікат відповідності тощо – все свідчило про китайське походження товару.
Справжність товару встановили митники під час митного огляду. У контейнері замість китайської знаходилась партія новеньких шин відомих брендів.
За даним фактом Запорізькою митницею Міндоходів у відношенні посадової особи підприємства заведено справу про порушення митних правил за ознаками, передбаченими ст. 472 Митного кодексу України. Це порушення тягне за собою штраф у розмірі 100 відсотків від вартості цих товарів з конфіскацією зазначених товарів.

Теги: Підприємство, митник, шини

Комментарии


Отправить
';