Фахівці Мелітопольської ОДПІ пояснюють податкові зміни

10 Февраля 2016     MGK Новости

Фахівці Мелітопольської ОДПІ пояснюють податкові зміни

Днями фахівці Мелітопольської ОДПІ Головного управління ДФС у Запорізькій області організували та провели безкоштовний семінар в актовій залі Мелітопольської ОДПІ для платників податків щодо розяснення положень Податкового кодексу України з урахуванням змін та актуальних питань застосування податкового законодавства при складанні податкової звітності.
Начальник Мелітопольської ОДПІ Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Літинський, відкриваючи семінар, наголосив на важливості роз’яснення останніх змін, які відбулися в податковому законодавстві серед платників податків.
На семінарі були розглянуті найбільш актуальні питання щодо акцизного податку, ПДВ, податку на прибуток, застосування спрощеної системи оподаткування фізичними та юридичними особами, податку на доходи фізичних осіб, декларування громадянами доходів, отриманих у 2015 році, єдиного внеску на загальнообов‘язкове державне соціальне страхування, тощо.
Також фахівцями Мелітопольської ОДПІ в приміщенні Мелітопольської районної державної адміністрації було проведено семінари для керівників та бухгалтерів сільськогосподарських підприємств всіх форм власності з метою роз’яснення внесених змін до Податкового кодексу України Законом України від 24.12.15 № 909 "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році" стосовно застосування спеціального режиму оподаткування ПДВ в сільському господарстві та оподаткуванні єдиним податком 4 групи сільськогосподарських товаровиробників.
Під час зустрічей фахівці Мелітопольської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області відповіли на численні запитання присутніх та наголосили на важливості придбання єдиного офіційного видання Державної фіскальної служби - оновленого інформаційно журналу «Вісник. Право знати все про податки і збори», який є незамінним помічником для юридичних і фізичних осіб – платників податків.

Теги: Валерій Літинський

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеУ школах міста продовжено карантинСубботние ярмарки 15.02.2020Субботние ярмарки 08.02.2020