Боротьба з карантинними рослинами

23 Июля 2018     MGK Новости

Боротьба з карантинними рослинами

Для забезпечення сприятливого екологічного та санітарного стану міста, збереження здоровя і зменшення захворюваності людей на алергійні хвороби, відділ з благоустрою та екології виконкому інформує про необхідність боротьби з карантинними рослинами та бурянами шляхом скошування, виривання з коренем, виполювання їх поблизу своїх садиб та офісів, на прилеглих і закріплених територіях.
На сьогодні наймасовішим буряном України є амброзія полинолиста. Амброзія полинолиста починає цвісти з кінця липня і закінчує в жовтні. Розвиваючий велику надземну масу, рослина здатна витісняти та пригнічувати культурні рослини і навіть інші буряни. Кожна квітка амброзії виділяє до мільярда пилкових зерен, які розносяться завдяки вітру і можуть поширюватися на великі відстані. Квітковий пилок амброзії шкідливий для людини. Як тільки пилок амброзії потрапляє на шкірний покрив або слизову оболонку, негайно починається алергічна реакція це — почервоніння очей, конюнктивіт, сльозотеча, закладений ніс і нежить, свербіж, напади задухи і чхання, хрипи і першіння у горлі. Можуть також спостерігатися сильні головні болі, поганий сон або й безсоння, втрата нюху і смаку, знижена концентрація.
У свою чергу комунальними підприємствами міста станом на 17.07.2018 викошено 178,9 га бурянів.
Відповідно до Правил благоустрою території міста Мелітополя субєкти у сфері благоустрою зобовязані утримувати, за власний рахунок у належному стані закріплену та прилеглу територію, своєчасно скошувати траву та карантинні рослини.
Згідно зі ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за незадовільне утримання при будинкових, закріплених та прилеглих територій та за несвоєчасне знищення та вивезення бурянів, трави, карантинних рослин передбачений штраф у розмірі 850 - 1700 грн.
З метою не допущення розповсюдження карантинних рослин і бурянів у період з 10.07.2018 до 10.09.2018 у м. Мелітополі проводиться акція «Дихай вільно!». Інформацію про акцію можна дізнатись тут . http://mlt.gov.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=13937&Itemid=354
Чистота навколишнього середовища та здоровя людей — проблеми, у вирішенні яких не можна стояти осторонь. У звязку з цим, закликаємо всіх мешканців нашого міста привести до ладу свої прилеглі та закріплені території — не дати розповсюджуватись небезпечним карантинним бурянам.
Збережемо чисте довкілля та здоровя людей.

Теги: Боротьба з карантинними рослинами

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеДві платіжки за газ: пояснення для споживачівУвага! Пряма лініяСубботние ярмарки 22.03.2020