Засідання виконкому 11.10.2018

09 Октября 2018     MGK Новости

Засідання виконкому 11.10.2018

11 жовтня 2018 року о 09:00 у конференц-залі виконкому (вул. М. Грушевського, 5) відбудеться засідання виконавчого комітету Мелітопольської міської ради.
Засідання транслюватиметься онлайн.
Порядок денний:

1. Питання захисту прав дітей:

Про затвердження висновків щодо позбавлення батьківських прав батьків по відношенню до дітей – 5.

Про внесення змін до рішень виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області (про надання дозволу на вчинення правочину; про встановлення піклування над дитиною) – 3.

Про втрату чинності рішень виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області (про встановлення статусу дитині; про влаштування дитини до державного закладу на повне державне утримання) – 2.

Доповідач: ПРОКОПЕНКО О. – начальник служби у справах дітей

2. Питання опікунської ради:

1) Про призначення піклування.

Доповідач: ДОНЕЦЬ І. – начальник управління соціального захисту населення3. Питання соціального захисту:

1) Про виплату допомоги на поховання.

2) Про створення комісії з призначення одноразової виплати на придбання будівельних матеріалів та обладнання для проведення ремонту житла сімям загиблих військовослужбовців з числа учасників антитерористичної операції, затвердження її складу та втрату чинності рішення виконавчого комітету від 12.04.2018 № 68/3.

3) Про створення комісії виконавчого комітету по розгляду питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей та затвердження її складу і втрату чинності рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 26.04.2018 № 84/5.

4) Про створення комісії виконавчого комітету по розгляду питань щодо надання грошової компенсації особам з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та потребують поліпшення житлових умов, для придбання житла.

5) Про затвердження оновленого складу комісії виконавчого комітету з питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

6) Про затвердження складу опікунської ради при виконавчому комітеті Мелітопольської міської ради Запорізької області у новій редакції та втрату чинності рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 07.03.2018 № 46/2.

Доповідач: ДОНЕЦЬ І. – начальник управління соціального захисту населення

7) Про грошову допомогу.

8) Про грошову допомогу.

9) Про грошову допомогу.

10) Про грошову допомогу.

Доповідач: ГРУДНЄВ С. – начальник відділу по зверненнях та прийому громадян

4. Питання надання адміністративних послуг:

1) Про впровадження виїзного обслуговування за допомогою мобільного кейсу.

Доповідач: АЛЬОХІНА Н. – начальник відділу адміністративних послуг

5. Питання освіти, культури та молодіжної політики:

1) Про внесення змін до територій обслуговування закладів загальної середньої освіти міста Мелітополя, закріплених рішенням виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 26.04.2018 № 86/2.

Доповідач: ЩЕРБАК І. – начальник управління освіти

6. Фінансові питання:

1) Про внесення змін до штатних розписів.

Доповідач: САПРИКІНА Л. – начальник відділу охорони здоровя

7. Архітектурні питання:

1) Про оформлення реконструкції та перепланування будівель та споруд.

2) Про надання спеціального зонального погодження.

3) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 21.08.2014 № 140/8 (затвердження комплексної схеми розміщення тимчасових споруд у новій редакції).

Доповідач: ЛОМИШ З. – виконуючий обовязки начальника управління містобудування та архітектури, начальник відділу з питань планування та забудови міста

8. Питання будівництва та реконструкції:

1) Про передачу на баланс управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області витрат по обєкту «ЗОШ № 11 вул. Горького, 38 м. Мелітополь – будівництво зовнішніх каналізаційних мереж».

2) Про передачу на баланс управління комунальною власністю Мелітопольської міської ради Запорізької області витрат по обєкту «Капітальний ремонт котельні, вул. Героїв Сталінграда, 2/1 м. Мелітополь Запорізької області».

Доповідач: ТКАЧЕНКО Г. – начальник відділу капітального будівництва

9. Питання комунальної власності:

1) Про здійснення КП «Житломасив» Мелітопольської міської ради Запорізької області безоплатної передачі вбудованих нежитлових приміщень загальною площею 207,3 м2, розташованих на першому поверсі житлового будинку (гуртожитку) по вул. Бєляєва, 18, на баланс управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області з правом оперативного управління.

2) Про здійснення управлінням житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області безоплатної передачі комунального майна на баланси КП «Мелітополькомунтранс» Мелітопольської міської ради Запорізької області та КП «Чистота» Мелітопольської міської ради Запорізької області з правом господарського відання.

3) Про здійснення виконавчим комітетом Мелітопольської міської ради Запорізької області безоплатної передачі загального легкового седана-В ЗАЗ-DAEWOO LANOS, реєстраційний № АР2169СВ, на баланс управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області з правом оперативного управління.

4) Про здійснення КУ «Територіальне медичне обєднання «Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» Мелітопольської міської ради Запорізької області безоплатної передачі комунального майна на баланс КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» Мелітопольської міської ради Запорізької області з правом оперативного управління.

Доповідач: КОТЛОВ Д. – начальник управління комунальною власністю

10. Питання житлово-комунального господарства:

1) Про затвердження Порядку придбання та взяття на облік саджанців багаторічних зелених насаджень, придбаних за рахунок місцевих фондів.

2) Про зрізування дерева по просп. 50-річчя Перемоги, 22а.

Доповідач: ГРОМИКО О. – начальник відділу з благоустрою та екології

11. Питання транспортних перевезень:

1) Про визначення ТОВ «АВТОПРОФІ М» переможцем конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, які проходять у межах міста Мелітополя, №№ 5, 9, 10, 17, 21.

Доповідач: КУЧЕРКОВА Г. – начальник відділу транспорту та звязку

12. Інші питання:
1) Про почесні та військові поховання у секторі для почесних поховань на кладовищі «Нове-2».
Доповідач: ДОЛОМАН Н. – виконуючий обовязки керуючого справами виконкому, директор департаменту документально-організаційного забезпечення
2) Про затвердження Положення про сектор по роботі з уповноваженими в мікрорайонах міста виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області.
Доповідач: КОРНІЦЬКА О. – завідувач сектора по роботі з уповноваженими в мікрорайонах міста
3) Про затвердження Положення про управління стратегічного розвитку міста виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області та втрату чинності рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 27.06.2018 № 140 «Про затвердження Положення про управління стратегічного розвитку міста виконавчого комітету Мелітопольської міської ради».
Доповідач: САЄНКО О. – начальник відділу інформаційних технологій та захисту інформації управління стратегічного розвитку міста

Теги: Засідання виконкому

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеУ школах міста продовжено карантинСубботние ярмарки 15.02.2020Субботние ярмарки 08.02.2020