Мелітополь отримає 16,5 мільйонів гривень із обласного бюджету

15 Марта 2019     MGK Новости

Мелітополь отримає 16,5 мільйонів гривень із обласного бюджету

14 березня відбулось пленарне засідання 28-ї позачергової сесії Запорізької обласної ради сьомого скликання. Завдяки постійному сприянню та взаємодії мелітопольської міської влади із керівництвом області нашому місту виділено 16,5 мільйонів гривень на реконструкцію важливих соціальних та інфраструктурних обєктів.

На порядку денному позачергової 28-ї сесії Запорізької облради сьомого скликання депутати розглянули питання про внесення змін до низки програм. Серед знакових напрямів, які отримають додаткове фінансування – важливі соціальні та інфраструктурні об’єкти міста Мелітополя.

Зокрема, рішенням про внесення змін та доповнень до Програми розвитку охорони здоров’я у Запорізькій області на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 01.03.2018 № 65 (зі змінами), депутати виділили 10 мільйонів гривень із обласного бюджету на капітальний ремонт будівлі КУ "Мелітопольська міська лікарня № 2" по вул. Брів-ла-Гайард, 19.

Підставами для внесення змін до Програми стало звернення до голови облдержадміністрації Мелітопольського міського голови Сергія Мінько щодо недостатності в міському бюджеті фінансового ресурсу та розгляду можливості виділення коштів з обласного бюджету на фінансування у 2019 році важливого для нашого міста та прилеглих районів соціального проекту.

Так, вторинна ланка м. Мелітополя знаходиться в процесі реформування. В 2017 році КУ «ТМО «Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» ММР ЗО визначено лікарнею інтенсивного лікування II рівня в Мелітопольському госпітальному окрузі, в склад якого входять 5 прилеглих районів: Мелітопольський, Приазовський, Якимівській, Веселівський та м. Мелітополь, з подальшою перспективою надання вторинної інтенсивної медичної допомоги більш ніж 280 тисячам мешканців вказаних районів.

Визначене місце розташування лікарні інтенсивних методів лікування на території м. Мелітополя - терапевтичний корпус лікарні №2 в медичному містечку мікрорайону по вул. Брив-ла-Гайард, 19, на території якого знаходиться також пологовий будинок та інфекційна лікарня.

Після закінчення ремонтних робіт корпусу в сучасних приміщеннях сконцентрується вся інтенсивна медична допомога м. Мелітополя. Можливість компактного розміщення лікарняного комплексу з надання інтенсивної медичної допомоги на території медичного містечка дозволить суттєво поліпшити доступності та якості медичної допомоги населенню, оптимізувати відокремлені структурні підрозділи з подальшою оптимізацією кадрів та площі закладу та здійснювати чітку координацію роботи підрозділів.

Також відповідно до рішення “Про внесення змін та доповнень до регіональної програми будівництва, реконструкції, модернізації об’єктів інфраструктури, соціально-культурного та екологічного призначення по Запорізькій області на період до 2020 року, затвердженої рішенням обласної ради від 26.01.2017 № 56, зі змінами та доповненнями” 5 мільйонів гривень буде виділено із обласного бюджету на реконструкцію напірно-самопливного каналізаційного колектору по вул. Чайковського від вул. Чкалова до вул. Гризодубової.

Окрім цього, депутати внесли зміни та доповнення до обласної Програми профілактики правопорушень та забезпечення громадської безпеки в Запорізькій області, розвитку матеріально-технічної бази Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, прокуратури Запорізької області, Військової прокуратури Запорізького гарнізону Південного регіону України, Управління Служби безпеки України в Запорізькій області, Головного управління ДФС в Запорізькій області, Управління патрульної поліції у м. Запоріжжя Департаменту патрульної поліції на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 06.04.2017 № 56 (зі змінами та доповненнями). Відповідно до цього рішення Мелітополь отримає 1,5 мільйонів гривень із обласного бюджету на реконструкцію приміщень по вул. Індустріальна, 89, де розташовується територіальне управління Державного бюро розслідувань.
http://mlt.gov.ua

Теги: Мелітополь

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеСостоялся брифингШановні виборці міста!Визначено лідерів рейтингу міст та районів Запорізької області