Електронний рецепт на «доступні ліки»

08 Апреля 2019     MGK Новости

Електронний рецепт на «доступні ліки»

Рецепт на «доступні ліки» стає виключно електронним, виписати його може лише лікар первинної допомоги, з яким пацієнт підписав декларацію. Новина про це викликала багато запитань у жителів області. Тому у Департаменті охорони здоровя облдержадміністрації надали розяснення для місцевого населення.
За словами фахівців, як і раніше, пацієнт має звернутися до лікаря, з яким він уклав договір. Якщо ви не обрали свого лікаря, треба поспішити це зробити, адже відтепер лікарні не будуть отримувати жодного фінансування на тих пацієнтів, що не підписали декларації. Кожен лікар підключений до медичної інформаційної системи (МІС), де й буде відбуватися формування е-рецепта з накладанням електронного цифрового підпису. Якщо пацієнт за якихось обставин не може використати електронну версію рецепту, йому повинні роздрукувати її у закладі охорони здоровя. З цим рецептом людина і звертається до аптек за доступними ліками.
Крім цього, з початку квітня урядова програма реімбурсації «Доступні ліки» переходить в адміністрування Національної служби здоровя України. Тож відтепер отримати ліки за електронним рецептом можна буде в будь-якій аптеці, яка має договір з НСЗУ на участь у програмі, - незалежно від місця проживання або прописки пацієнта, як було раніше.
Перелік аптек, де можна отримати «Доступні ліки», можна знайти на сайті НСЗУ або запитати в оператора контакт-центру НСЗУ за коротким номером 16-77. Також на дверях усіх аптек-учасниць програми є наліпки «Тут є доступні ліки».
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Теги: Електронний рецепт

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеУ школах міста продовжено карантинСубботние ярмарки 15.02.2020Субботние ярмарки 08.02.2020