Розпочався ремонт стратегічно важливої дороги

19 Мая 2019     MGK Новости

Розпочався ремонт стратегічно важливої дороги

Підприємство «Автомагістраль-Південь» розпочало ремонт ділянки дороги Н-08 «Бориспіль-Кременчук-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь» поблизу міста Оріхів у Запорізькій області.
- Цей проект у нас на особливому рахунку — в нинішніх умовах автошлях до Маріуполя є своєрідною «дорогою життя». Напрямок стратегічно важливий відразу для двох сфер: економічної, оскільки веде до портів, і військової - як сполучення з тимчасово окупованими територіями. Траса Н-08 потребує термінового ремонту, особливо на кордоні з Донецькою областю, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.
Дорожники розпочали середній поточний ремонт на двох ділянках: км 548+108 – км 573+089 та км 647+089 – км 667+089. Роботи зараз тривають на перших кілометрах автотраси поблизу міста Оріхів. Спеціалісти «Автомагістралі-Південь» проводять фрезерування старого асфальтобетонного покриття. На ділянці передбачена часткова заміна основи і влаштування вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетону.
За кілька днів фахівці перейдуть до другої ділянки - біля смт Розівка. Там повністю розберуть дорожній одяг та замінять основу дороги. На цій ділянці буде три шари асфальтобетонної суміші — нижній, вирівнюючий і верхній.
До робіт на обєктах залучено чотири бригади з 60 робітників і 40 одиниць дорожньо-будівельної техніки. Асфальтобетонні суміші доставлятимуться з виробничої бази у Новополтавці в Запорізькій області, де встановлено асфальтобетонний завод потужністю 200 т АБС на годину.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Теги: дорога

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеСостоялся брифингШановні виборці міста!Визначено лідерів рейтингу міст та районів Запорізької області