Відбулось пленарне засідання

30 Мая 2019     MGK Новости

Відбулось пленарне засідання

30 травня у конференц-залі виконавчого комітету відбулось пленарне засідання 49-ої сесії Мелітопольської міської ради. Під час засідання депутати прийняли рішення щодо ряду важливих кадрових питань.
Під час засідання сесії міський голова Сергій Мінько вніс до порядку денного ряд кадрових питань, зокрема, про дострокове припинення повноважень секретаря Мелітопольської міської ради VII скликання Галини Данильченко, про дострокове припинення повноважень секретаря Мелітопольської міської ради VII скликання Максима Бєльчева, про обрання секретаря Мелітопольської міської ради VII скликання, про виведення із складу виконавчого комітету Мелітопольської міської ради та про введення до складу виконавчого комітету Мелітопольської міської ради.
Як пояснив Сергій Мінько, існують різнопланові рішення судів щодо призначенням секретарями міської ради Максима Бєльчева і Галини Данильченко, тому щоб усунути проблемні питання, прийнято рішення обрати нового секретаря міської ради.
- Є різні рішення судів щодо обрання секретаря Мелітопольської міської ради, які суперечать один одному, проте обидва суди вважають, що спір в цьому питанні має вирішитись на сесії міської ради. Саме тому я пропоную сьогодні поставити крапку в цьому питанні, - окреслив міський голова.
Враховуючи, що у рішенні суду вказано, що припинення повноважень секретаря міської ради має відбуватись у формі таємного голосування, лічильна комісія у складі депутатів міської ради Ірини Славової, Олега Обрезанова та Євгенії Зайцевої здійснила всі необхідні процедури для проведення такої форми голосування.
За підсумком 25 депутатів міської ради проголосували за дострокове припинення повноважень секретаря міської ради Галини Данильченко та секретаря міської ради Максима Бєльчева. Сергій Мінько, у свою чергу, подякував Максиму Бєльчеву за роботу, зазначивши, що він як новачок в політиці проявив себе з кращого боку.
- Людина без спеціальної підготовки зіткнулась з новими викликами і досить гідно впорався зі своїм високим обовязком, - звернувся до М.Бєльчева міський голова.
Сергій Мінько також нагадав, що відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування» у разі вакантності посади секретаря міської ради кандидатуру першим подає міський голова. Він із задоволенням запропонував депутатам кандидатуру Романа Вікторовича Романова.
Після проведення процедури таємного голосування депутати віддали 25 голосів за обрання секретарем міської ради Романа Романова.
Враховуючи, що секретар міської ради повинен входити до складу виконавчого комітету, депутати також прийняли рішення вивести зі складу виконкому Максима Бєльчева та ввести Романа Романова.
http://mlt.gov.ua

Теги: Сергій Мінько

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеСубботние ярмарки 25.01.2020Увага! Пряма лініяСубботние ярмарки 18.01.2020