До уваги мешканців міста

14 Июня 2019     MGK Новости

До уваги мешканців міста

Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області нагадує про проведення публічних громадських обговорень проекту Стратегії розвитку міста Мелітополя до 2030 року.
Місце і строки ознайомлення з проектом Стратегії розвитку міста Мелітополя до 2030 року: виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області: вул. Михайла Грушевського, 5, м. Мелітополь, каб. № 30 (щоденно, крім суботи та неділі, з 9 до 16 год., перерва з 12 год. до 12:45) та на офіційному веб-сайті Мелітопольської міської ради (http://www.mlt.gov.ua).
Строк подання пропозицій: з 22.05.2019 до 21.06.2019. Пропозиції, подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.
Пропозиції подаються письмово за адресою: виконавчий комітет Мелітопольської міської ради, вул. Михайла Грушевського, 5, м. Мелітополь, Запорізька обл., 72312. Пропозиції мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів.
Публічне громадське обговорення відбудеться 24 червня 2019 року о 14:00 годині за адресою: м. Мелітополь, вул. Михайла Грушевського, 5, 3 поверх, конференц-зала виконавчого комітету Мелітопольської міської ради.
Відповідальна особа за розгляд пропозицій: начальник управління стратегічного розвитку міста виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області Крюковська Катерина Ігорівна (тел. (06192) 6-18-50).
В подальшому усі зібрані матеріали будуть опрацьовані та систематизовані робочою групою у єдиний документ та передані на розгляд сесії Мелітопольської міської ради Запорізької області для затвердження.
http://mlt.gov.ua

Теги: Виконавчий комітет

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеСостоялся брифингШановні виборці міста!Визначено лідерів рейтингу міст та районів Запорізької області