Визначено лідерів рейтингу міст та районів Запорізької області

30 Июня 2019     MGK Новости

Визначено лідерів рейтингу міст та районів Запорізької області

Оприлюднена комплексна оцінка (рейтинг) результатів соціально-економічного розвитку міст і районів Запорізької області за підсумками січня-березня 2019 року.
Серед лідерів – Пологівський, Приазовський та Оріхівський райони області.

Розрахунки комплексної оцінки (рейтингу) результатів соціально-економічного розвитку міст і районів області за підсумками січня-березня 2019 року здійснено за 28 показниками (для міст обласного значення – за 23 показниками), які сформовані за 7 напрямами діяльності (для міст обласного значення – за 6 напрямами).

І напрям – промисловість та розрахунки за енергоносії.
За оцінкою результатів діяльності за напрямом промисловість та розрахунки за енергоносії до трійки лідерів увійшли: серед районів – Приазовський, Розівський, Пологівський; останнє місце посів Камянсько-Дніпровський район; серед міст обласного значення – лідерами є Енергодар, Бердянськ і Запоріжжя; на останньому місці – м. Мелітополь.

ІІ напрям – розвиток сільського господарства.
За напрямом розвиток сільського господарства до трійки лідерів увійшли – Камянсько-Дніпровський, Токмацький і Оріхівський райони; останнє місце посів Василівський район.

ІІІ напрям – державні фінанси (6 показників).
За напрямом державні фінанси до трійки лідерів увійшли: серед районів – Пологівський, Василівський та Гуляйпільський райони; на останньому місці – Приморський район; серед міст обласного значення – лідери Енергодар, Токмак і Мелітополь; останнє місце – Запоріжжя.

ІV напрям – споживчий ринок.
За напрямом споживчий ринок до трійки лідерів увійшли: серед районів – Запорізький, Якимівський і Камянсько-Дніпровський райони; на останньому місці – Токмацький район; серед міст обласного значення – лідери Енергодар, Запоріжжя, Бердянськ; останнє місце – Токмак.

V напрям – населення та ринок праці.
За оцінкою результатів діяльності за напрямом населення та ринок праці до трійки лідерів увійшли: серед районів – Василівський, Пологівський і Якимівський райони; на останньому місці – Запорізький район; серед міст обласного значення – лідери Енергодар, Бердянськ і Запоріжжя; останнє місце – Мелітополь.

VІ напрям – житлово-комунальне господарство та будівництво житла.
За цим напрямом в трійку лідерів увійшли: серед районів – Мелітопольський, Пологівський і Приазовський райони; серед міст обласного значення – лідери Мелітополь, Бердянськ і Токмак; останнє місце – Енергодар.

VІІ напрям – захист прав дитини.
За напрямом захист прав дитини в трійку лідерів увійшли: серед районів – Приазовський, Чернігівський, Новомиколаївський райони; на останньому місці – Великобілозерський район; серед міст обласного значення – лідери Бердянськ, Енергодар і Токмак; останнє місце – Мелітополь.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Теги: Запорізька область

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеСостоялся брифингШановні виборці міста!Відбулось планове засідання виконкому