Шановні виборці міста!

02 Июля 2019     MGK Новости

Шановні виборці міста!

З метою підвищення якості і достовірності списків виборців, запрошуємо вас перевірити та, при необхідності, уточнити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців.
Особливо це стосується виборців:
які протягом останнього періоду досягли 18-річчя;
які змінили прізвище чи зареєстрували своє місце проживання в м. Мелітополі протягом останнього періоду;
колишніх військовослужбовців строкової служби;
що повернулися з місць позбавлення волі;
які прибули з-за кордону і знялись з обліку в Міністерстві закордонних справ України;
які набули громадянства України;
які раніше на виборах не голосували;
які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні на них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.
Зробити це можливо:
особисто у відділі ведення Державного реєстру виборців, який знаходиться за адресою: виконавчий комітет Мелітопольської міської ради, вул. Михайла Грушевського, 5, каб. 19, тел: 42-26-45, 42-48-65. При собі необхідно обовязково мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища — додатково документ, що посвідчує ці зміни;
скориставшись сервісом «Кабінет виборця», який функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua). Для перевірки особистих даних необхідно зайти на зазначений сайт, увійти на вкладку «Кабінет виборця», вибрати відповідний сервіс Державного реєстру виборців, внести свої персональні дані українською мовою, після чого надіслати запит. Через деякий час ви отримаєте інформацію стосовно свого включення до Державного реєстру виборців.
Також просимо повідомити відділ про наявні на попередніх виборах іменні запрошення та записи у списках виборців стосовно осіб, які зняті з реєстрації або померли для подальшої перевірки цієї інформації.
Прийом громадян здійснюється щоденно: понеділок-четвер, субота, неділя з 8.00 до 17.00, пятниця — до 15.45. Обідня перерва з 12.00 до 12.45.
Звертаємо увагу, що виборці, які не можуть проголосувати на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року за зареєстрованим місцем проживання, виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, можуть звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Мелітопольської міської ради для тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси.
Також звертаємо увагу, що згідно з постановою Центральної виборчої комісії від 29.05.2019 № 910 скасовано вимогу стосовно додавання до заяви про тимчасову зміну місця голосування документів (копії документів), які підтверджують необхідність такої зміни.
Наголошуємо, що подати заяву щодо тимчасово змінити місце голосування без зміни виборчої адреси можна до 15 липня 2019 року включно.
http://mlt.gov.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=16178&Itemid=1

Теги: виборц

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеСостоялся брифингВизначено лідерів рейтингу міст та районів Запорізької областіВідбулось планове засідання виконкому