Члени виконкому провели засідання у яскравих вишиванках

22 Мая 2020     MGK Новости

Члени виконкому провели засідання у яскравих вишиванках

21 травня 2020 року у конференц-залі виконкому відбулось чергове засідання виконавчого комітету Мелітопольської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Ірини Рудакової. З нагоди святкування Дня вишиванки члени виконкому та керівники структурних підрозділів вдягнули традиційний український одяг. Також Ірина Рудакова анонсувала сюрприз для мелітопольців, які сьогодні завітають до парку у вишиванках.
На початку засідання виконкому перший заступник міського голови Ірина Рудакова зазначила, що на жаль цього року через карантинні заходи у місті Мелітополі скасовано проведення параду вишиванок, який так полюбився мелітопольцям. Проте кожен мешканець міста може підтримати добру традицію, вдягнути вишиванку і показати нашим дітям, рідним, близьким та всім городянам красу та самобутність української культури.
Ірина Рудакова також повідомила, що сьогодні на честь свята парк культури та відпочинку імені М. Горького підготував сюрприз для тих, хто вийшов на вулиці міста у вишиванках. Який саме сюрприз чекає на мелітопольців можна дізнатись, якщо прийти в центральний парк у вишиванці.
У ході засідання членами виконкому розглянуто всі питання порядку денного, а саме планові, питання захисту прав дітей, соціального захисту та комунальної власності.
Рішення виконкому оприлюднюються на сайті міської ради в розділі “Документи/Рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради.”

https://mlt.gov.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=17665&Itemid=1

Теги: виконком

Комментарии


Отправить