Засідання виконкому 02.07.2020

30 Июня 2020     MGK Новости

Засідання виконкому 02.07.2020

02 липня 2020 року о 09.00 у конференц-залі виконкому (вул. М. Грушевського, 5) відбудеться засідання виконавчого комітету Мелітопольської міської ради.

Засідання транслюватиметься онлайн.

До уваги представників ЗМІ!

У звязку з необхідністю дотримання карантинного режиму прохання утриматись від відвідування будівлі виконкому та скористатись онлайн-трансляцією.

Порядок денний:

1. Питання захисту прав дітей:

Про дозвіл на перереєстрацію транспортного засобу, частина якого належить дитині – 1.

Про влаштування дитини до державного закладу на повне державне утримання – 1.

Про призначення опікуна над нерухомим майном дитини – 1.

Про підготовку висновку щодо доцільності усиновлення та відповідність його інтересам дитини – 1.

Доповідач: Ольга ПРОКОПЕНКО – начальник служби у справах дітей


2. Питання соціального захисту:

1) Про затвердження Порядку проведення конкурсу, складу конкурсної комісії, Положення про конкурсну комісію з визначення проєктів, розроблених громадськими обєднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів місцевого бюджету м. Мелітополя, та втрату чинності рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 26.09.2019 № 196/2.

2) Про затвердження Порядку проведення конкурсу, складу конкурсної комісії, Положення про конкурсну комісію з визначення проєктів, розроблених громадськими обєднаннями осіб з інвалідністю, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів місцевого бюджету м. Мелітополя.

3) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 11.10.2018 № 220/3 «Про створення комісії виконавчого комітету по розгляду питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей та затвердження її складу …»

Доповідач: Ірина ДОНЕЦЬ – начальник управління соціального захисту населення

4) Про грошову допомогу.

Доповідач: Сергій ГРУДНЄВ – начальник відділу по зверненнях, прийому громадян та захисту прав споживачів

3. Фінансові питання:

1) Про внесення змін до штатного розпису.

Доповідач: Тетяна ЦИБУХ – виконуючий обовязки директора територіального центру соціального обслуговування, заступник директора

2) Про внесення змін до штатного розпису.

Доповідач: Лариса САПРИКІНА – начальник відділу охорони здоровя
4. Житлові питання:

1) Про прийняття на квартирний облік.

2) Про прийняття на квартирний облік внутрішньо переміщених осіб.

3) Про внесення змін у справу квартирного обліку.

4) Про зняття з квартирного обліку.

Доповідач: Катерина ВОРОБЙОВА – виконуючий обовязки директора департаменту реєстраційних послуг, начальник відділу реєстрації, зняття з реєстрації місця проживання та ведення реєстру громадян


5. Питання комунальної власності:

1) Про здійснення КП «Комунальна власність» Мелітопольської міської ради Запорізької області безоплатної передачі вбудованих нежитлових приміщень загальною площею 291,1 м2 по вул. Івана Богуна, 46 на баланс виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області з правом оперативного управління.

2) Про здійснення КНП «Територіальне медичне обєднання «Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» Мелітопольської міської ради Запорізької області безоплатної передачі комунального майна на баланси КНП «Центр лікувально-діагностичної та лабораторної медичної допомоги» Мелітопольської міської ради Запорізької області та КНП «Мелітопольський міський пологовий будинок» Мелітопольської міської ради Запорізької області з правом оперативного управління.

3) Про здійснення КП «Житломасив» Мелітопольської міської ради Запорізької області безоплатної передачі радіаторів чавунних на баланс управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області з правом оперативного управління.

Доповідач: Дмитро КОТЛОВ – начальник управління комунальною власністю


6. Питання житлово-комунального господарства:

1) Про погодження внесення змін до інвестиційної програми комунального підприємства «Водоканал» Мелітопольської міської ради Запорізької області на 2020 рік, погодженої рішенням виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 31.10.2019 № 225/1.

Доповідач: Сергій НЕМЧЕНКО – директор КП «Водоканал»

2) Про погодження інвестиційної програми Товариства з обмеженою відповідальністю «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ».

Доповідач: Олена ЯЛСУКОВА – директор ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ»

3) Про використання деревини після проведення ремонту й утримання обєктів благоустрою міста та втрату чинності рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області від 09.11.2017 № 204.

Доповідач: Олексій ТЕГІМБАЄВ – начальник управління житлово- комунального господарства

4) Про звільнення території від самовільно розміщеного майна.

Доповідач: Олена КОПМАЛЬ – виконуючий обовязки начальника відділу з благоустрою та екології, заступник начальника
источник https://mlt.gov.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=17800&Itemid=1

Теги: Засідання виконкому

Комментарии


Отправить