Ремонт Каховського шосе

13 Июля 2021     MGK Новости

Ремонт Каховського шосе

В Мелітополі активними темпами продовжується поточний середній ремонт Каховського шосе. В рамках робіт тут буде створено круговий рух, нові зелені зони та встановлять стелу. Хід робіт на обєкті під час традиційної виїзної наради проінспектували Мелітопольський міський голова Іван Федоров, його заступник Олександр Щербаков та директор департаменту капітального будівництва та житлово-комунального господарства Вікторія Репашевська.
Іван Федоров зазначив, що найближчим часом всі обїзні автошляхи на території Мелітополя будуть в хорошому стані.

- Ремонт обїзної ми розпочали два роки тому з вулиці Ломоносова, а сьогодні активними темпами ремонтуємо Каховське шосе. За можливість реалізувати цей проєкт Мелітополь завдячує народному депутату України Сергію Мінько та голові Запорізької обласної державної адміністрації Олександру Старуху. Роботи фінансуються за рахунок дорожнього фонду державного бюджету, - розказав Мелітопольський міський голова.

Директор департаменту капітального будівництва та житлово-комунального господарства Вікторія Репашевська повідомила, що на сьогодні вже відремонтували міст, що був в аварійному стані, встановили бордюри (1100 кв. м), провели фрезерування асфальтового покриття та поклали вирівнювальний шар асфальтобетону. На черзі — асфальтування та формування нових зелених зон.

Іван Федоров зазначив, що на Каховському шосе за кошти місцевого бюджету також буде створений круговий рух, а при вїзді в місто з цього боку встановлять стелу. Роботи на обєкті завершаться до кінця вересня.
джерело https://mlt.gov.ua

Теги: Іван Федоров

Комментарии


Отправить
';