До уваги!

12 Октября 2021     MGK Новости

До уваги!

Мелітопольська міська рада та її виконавчий комітет інформує
про громадське обговорення питань, що відносяться до спеціальних зональних погоджень в межах певної територіальної зони відповідно до вимог містобудівної документації: («Генеральний план м. Мелітополь Запорізької області», «План зонування м. Мелітополя»), затвердженої рішенням 32 сесії Мелітопольської міської ради VІІ скликання від 26.06.2017 № 7 «Про затвердження генерального плану міста Мелітополя», а саме:

«Відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд обєктів передачі електричної та теплової енергії (розташування будівлі ЗТП 22) по вул. Гетьмана Сагайдачного, 54/1 (замовник: ПАТ «Запоріжжяобленерго»). Містобудівне обґрунтування розроблено ФОП Абдураман Л.Ш.

«Відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд обєктів передачі електричної та теплової енергії (розташування будівлі ЗТП 239) по вул. Бейбулатова, 10/1 (замовник: ПАТ «Запоріжжяобленерго»). Містобудівне обґрунтування розроблено ФОП Абдураман Л.Ш.
З текстовою та графічною частинами містобудівних обґрунтувань можна ознайомитись до 26.10.2021 звернувшись на веб-сайт Мелітопольської міської ради: www.mlt.gov.ua
Зауваження та пропозиції до проекту приймаються управлінням містобудування та архітектури виконавчого комітету Мелітопольської міської ради до 26.10.2021.

Відповідно до вимог містобудівної документації, затвердженої рішенням 32 сесії Мелітопольської міської ради VІІ скликання від 26.06.2017 № 7 «Про затвердження генерального плану міста Мелітополя» пропозиції надаються в письмовому вигляді із зазначенням прізвища, імя та по батькові, місця проживання фізичної або юридичної особи, якщо вони є власниками (користувачами) земельних ділянок або обєктів нерухомого майна, розташованих в межах цієї територіальної зони та на суміжній із визначеною зоною території і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Громадські слухання з обговорення з вищезазначених питань відбудуться 27.10.2021 в 11.00 в конференц-залі виконавчого комітету Мелітопольської міської ради по вул. Михайла Грушевського, 5».
ДЖЕРЕЛО http://www.mlt.gov.ua

Теги: Мелітопольська міська рада

Комментарии


Отправить
';