Стартувала реєстрація на пробне ЗНО-2022

05 Января 2022     MGK Новости

Стартувала реєстрація на пробне ЗНО-2022

З 5 січня 2022 року стартувала реєстрація на пробне ЗНО-2022. Зареєструватись для участі в ньому можна буде у період з 5 по 22 січня на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти: https://dneprtest.dp.ua/cms/index.php.

Для учасників / учасниць пробного ЗНО, які потребують особливих умов для складання тестування (мають інвалідність тощо), у пунктах проведення пробного ЗНО можливе створення певних особливих спеціальних умов (якщо це буде зазначено у відповідній заяві*): https://dneprtest.dp.ua/cms/index.php/component/content/article?id=893

Для кожного(ої) учасника / учасниці пробного ЗНО буде створено «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО».

Перелік предметів пробного ЗНО відповідає переліку предметів основного ЗНО-2022 (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, математика (завдання рівня стандарту), біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Вартість пробного ЗНО-2022 за одне тестування складає 285 грн.

Пробне тестування відбудеться:

- з української мови, української мови і літератури – 19 березня,

- з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 26 березня.

У день проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО-2022 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 25 березня з української мови, української мови і літератури, 1 квітня — з інших навчальних предметів.

Зауважимо, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО
джерело http://www.mlt.gov.ua

Теги: ЗНО-2022

Комментарии


Отправить
';