Мелітопольський Центр реабілітації

08 Мая 2012     MGK Новости

Мелітопольський Центр реабілітації

7 травня в Центрі реабілітації змішаного типу для інвалідів та дітей-інвалідів було відкрито кабінети соціальної реабілітації та професійної орієнтації для відвідувачів старше 18 років.

Екскурсію закладом для гостей свята провела директор Тетяна Чорна, яка продемонструвала відремонтовані кімнати психологічної корекції та терапії, швейної майстерні, соціально-побутової реабілітації та компютерний клас. Проводилась реконструкція в цьому корпусі Центру, послуги якого відтепер будуть доступні всім городянм з обмеженними можливостями незалежно від віку, за кошти місцевого бюджету розвитку. В листопаді-грудні 2011 року, зокрема, було витрачено не ремонт 289 тис. гривень, а з початку 2012 року - 350 тис. гривень.

- Досвід, який впроваджується в Мелітопольському Центрі реабілітації змішаного типу для інвалідів та дітей-інвалідів, унікальний, - відзначив на відкритті міський голова Сергій Вальтер. - В містах обласного значення в Україні аналогів такому закладу немає! Ми розуміємо, що люди з обмеженними можливостями мають відчувати себе повноцінними членами суспільства і завдання влади працювати в цьому напрямку. Наступним етапом стане відкриття в Центрі кабінету фізичної реабілітації для відвідувачів старше 18 років, а також групи денного перебування для дітей. Завершити всі необхідні роботи ми плануємо до кінця червня, і вже 1 липня Центр почне працювати в розширенному форматі.

Міський голова передав в подарунок центру компютерну техніку, а Геннадій Шанін від ВАТ "Мелавтотранс" - принтер.

Теги: Мелітопольський Центр реабілітації

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеУ школах міста продовжено карантинСубботние ярмарки 15.02.2020Субботние ярмарки 08.02.2020