Реалізація національного проекту Вчасна допомога

24 Мая 2012     MGK Новости

Реалізація національного проекту Вчасна допомога

У рамках реформування галузі медичного обслуговування в країні розпочинається реалізація національного проекту «Вчасна допомога». На прохання керівництва обласної державної адміністрації Запорізька область увійшла до списку територій, де буде проведено внутрішній аудит мережі швидкої медичної допомоги. За підсумками цього аудиту Міністерством охорони здоровя України буде відібрано ряд територій, які стануть пілотними з реалізації національного проекту «Вчасна допомога».

Реалізація заходів проекту передбачає створення єдиної регіональної оперативно-диспетчерської служби, машини якої будуть обладнані GPSтехнологією та сучасною медтехнікою. Це дозволить суттєво зменшити час прибуття бригад швидкої медичної допомоги до пацієнта, підвищити якість надання допомоги та забезпечити ефективне використання ресурсу «швидкої».

За повідомленням управління охорони здоровя облдержадміністрації у Запорізькій області така оперативно-диспетчерська служба може працювати на базі Запорізького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Наразі в області створюється робоча група з впровадження національного проекту в регіоні. На членів робочої групи покладається завдання забезпечити проведення внутрішнього аудиту мережі ШМД та за підсумками цієї роботи скласти план функціонування і розвитку системи екстреної медичної допомоги на 2012 рік.Управління у справах преси та інформації

Теги: Проект Вчасна допомога

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеСостоялся брифингШановні виборці міста!Визначено лідерів рейтингу міст та районів Запорізької області