Мелітопольська станція швидкої медичної допомоги

23 Января 2013     MGK Новости

Мелітопольська станція швидкої медичної допомоги

У рамках реформування служби екстреної медичної допомоги нині розглядаються шляхи реорганізації Мелітопольської станції швидкої медичної допомоги у відокремлений структурний підрозділ обласного центру екстреної медицини.

Як повідомила заступник директора – начальник управління реформ та розвитку медичної допомоги Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Вікторія Ушакова, передбачається, що до складу Мелітопольської станції ШМД увійдуть підстанції Приазовського, Веселівського, Якимівського районів, загалом у складі 26 бригад. Вони обслуговуватимуть понад 308 тисяч жителів. Для того, щоб забезпечити своєчасний приїзд бригад швидкої до пацієнтів – 10 хвилин у місті та 20 - у селах, на територіях необхідно відкрити додатково ще шість пунктів постійного базування ШМД та збільшити кількість бригад до 30. Зважаючи на це, посадовець підкреслила, що всі кадри, які нині працюють у підрозділах швидких, обов’язково будуть збережені.

Також нині вирішується питання матеріально-технічного забезпечення підрозділу, можливості розмежування функцій з надання екстреної та невідкладної медичної допомоги.

Теги: Мелітопольська станція швидкої медичної допомоги

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеСостоялся брифингШановні виборці міста!Визначено лідерів рейтингу міст та районів Запорізької області