м. Мелітополь. Щорічна відзнака-Радість моя, Бджілко!

08 Февраля 2013     MGK Новости

м. Мелітополь. Щорічна відзнака-Радість моя, Бджілко!

Відділ культури Мелітопольської міської ради оголошує про проведення традиційного конкурсу на отримання щорічної відзнаки "Радість моя, Бджілко!".

Учасниками конкурсу можуть бути жінки, які своєю діяльністю здійснюють значний внесок у розвиток державотворення, економіки, освіти, культури, спорту, є неформальними лідерами в різних галузях суспільства, впливають на громадське життя міста. Подання приймаються до 13-го лютого у відділі культури.
Положення про міський конкурс на отримання щорічної відзнаки «Радість моя, Бджілко!»

1. Загальні положення
1.1 Міський конкурс на отримання щорічної відзнаки «Радість моя, Бджілко!» (далі - конкурс) є одним із заходів щодо поліпшення становища жінок та сприяння впровадженню гендерної рівності в суспільстві.
1.2 Основною метою конкурсу є виявлення та підтримка видатних і талановитих жінок міста Мелітополя, активізація їх діяльності та об’єднання зусиль навколо національної ідеї соціально-економічного та духовного відродження України, сприяння гендерній рівновазі у суспільстві, популяризації позитивної моделі діяльності жінок, які плідно працюють в різних сферах господарського, суспільно-політичного, громадського життя м. Мелітополя.

2. Умови проведення конкурсу
2.1 Конкурс проводиться у номінаціях:
- «Пані Бізнес»;
- «Пані Науковець»;
- «Пані Освітянка»;
- «Пані Захист»;
- «Пані Милосердя»;
- «Пані Золоті руки»;
- «Пані Турбота»;
- «Пані Громадський діяч»;
- «Пані Творчість»;
- «Пані Мас-медіа»;
- «Пані Інтеркультурність»;
- «Пані Службовець»;
- «Спортивна зірка Мелітополя».
2.2 Учасниками конкурсу можуть бути жінки, які своєю діяльністю здійснюють значний внесок у розвиток державотворення, економіки, освіти, культури, спорту, є неформальними лідерами в різних галузях суспільства, впливають на громадське життя міста, віком від 18 років.
2.3 Для участі в конкурсі залучаються жінки за поданням трудових колективів всіх форм власності та громадських організацій.
2.4 Подання на учасниць конкурсу з вищезазначених номінацій надаються до відділу культури Мелітопольської міської ради до 13.02.2013.
Подання має включати:
- стислу біографію учасниці конкурсу;
- відомості про професійні досягнення за 2012 рік;
- перелік нагород, відзнак, особливих заслуг міського, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.
2.5 Кількість претендентів на номінації необмежена. Переможці визначаються міською конкурсною комісією після розгляду всіх матеріалів; голосуванням вибираються три переможці окремо в кожній номінації.

3. Нагородження переможців
3.1 На підставі рішення конкурсної комісії відбувається урочисте нагородження дипломами та сувенірами переможців конкурсу.
3.2 Урочиста церемонія вручення щорічної відзнаки «Радість моя, Бджілко!» відбувається на передодні святкування Міжнародного жіночого дня.
3.3 Інформація про результати конкурсу розповсюджуються через засоби масової інформації.

Теги: Відділ культури, м. Мелітополь, Міський конкурс

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеСубботние ярмарки 25.01.2020Увага! Пряма лініяСубботние ярмарки 18.01.2020