Уночі, 31 березня, в Україні настане літній час

30 Марта 2013     MGK Новости

Уночі, 31 березня, в Україні настане літній час

Україна о 3.00 в ніч на неділю, 31 березня, перейде на "літній час": стрілки годинника будуть переведені на одну годину вперед.

Раніше "Укрзалізниця" повідомила про те, що 31 березня перейде на літній час, при цьому пасажирські й приміські поїзди, які в цей час будуть знаходитися в дорозі, рухатимуться зі збереженням усіх зупинок.

З 4.00 31 березня пасажирські поїзди далекого і приміського сполучення, а також вантажні поїзди відправлятимуться за графіком у відповідності з "літнім часом".

Більша частина території України перебуває в смузі часового поясу UTC +2 ("другий часовий пояс").

Це зафіксовано постановою Кабінету міністрів №509 від 13 травня 1996 року, згідно з яким в країні діє час другого часового поясу з переведенням щорічно годинникової стрілки в останню неділю березня о 3:00 на одну годину вперед і в останню неділю жовтня о 4:00 на одну годину назад.

У 2011 році після відмови Російської Федерації від практики переходу на зимовий час і фіксації поясів від UTC +4 до UTC +12 в Україні ухвалили аналогічне рішення (постанова Ради), але восени рішення було скасовано.

Країни Європейського Союзу, більша частина яких знаходиться в поясі UTC +1, менша - у UTC і UTC +2, переходять на зимовий час.

Теги: Україна, літній час

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеУ школах міста продовжено карантинСубботние ярмарки 15.02.2020Субботние ярмарки 08.02.2020