20 квітня, відбудеться всеукраїнський суботник

17 Апреля 2013     MGK Новости

20 квітня, відбудеться всеукраїнський суботник

У суботу, 20 квітня, відбудеться всеукраїнський субботник, присвячений акції «За чисте довкілля».

«Запрошую всіх українців, які не байдужі, хто любить своє місто чи селище, 20 квітня вийти на суботник, - сказав Віце-премєр-міністр України Олександр Вілкул, - Беріть з собою родину, друзів та сприймайте суботник як свято, а не як необхідність. Адже у нашого народу є традиції спільно наводити чистоту на вулицях та дворах після зими, тим більш такої складної як була цього року».

Віце-премєр-міністр України Олександр Вілкул підписав відповідне доручення щодо організації робіт в областях України.

На суботник запрошуються представники громадських організацій та підприємств, волонтери, молодь. Місцеві органи влади мають забезпечити координацію робіт та необхідний інвентар і техніку.

«В кожному місті має бути створено штаб та «гаряча» лінія. Громадяни можуть звернутись до комунальних служб і повідомити яка техніка, зокрема для вивозу сміття їм потрібна для допомоги», - сказав Віце-премєр-міністр. Він також зазначив, що в суботнику мають обовязково взяти участь керівники регіонів та місцевих органів влади.

«В суботу зі своїми колегами я буду брати участь у суботнику. І буду телефонувати керівникам в регіони щодо стану справ виключно на мобільні телефони. Керівники мають бути з людьми в скверах, парках, на вулицях», - сказав Олександр Вілкул.

Він закликав усіх небайдужих громадян взяти участь у суботнику та провести роботи з благоустрою прибудинкових територій, парків, скверів, меморіальних комплексів, дитячих і спортивних майданчиків, а також територій, прилеглих до підприємств, установ і організацій.Прес-служба Віце-премєр міністра України

Теги: Всеукраїнський суботник

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеУ школах міста продовжено карантинСубботние ярмарки 15.02.2020Субботние ярмарки 08.02.2020