25 червня відбудеться ЗНО з біології

24 Июня 2013     MGK Новости

25 червня відбудеться ЗНО з біології

У вівторок буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з біології. Для участі у тестуванні зареєстровано 113 тисяч абітурієнтів
Тест зовнішнього незалежного оцінювання з біології є передостаннім у програмі проведення основної сесії тестування в 2013 році.
За 120 хвилин учасникам зовнішнього оцінювання з біології буде необхідно розв’язати 60 тестових завдань, які в свою чергу поділені на чотири різних форми. Кожна форма завдань тесту має власну схему оцінювання.
Максимальна кількість балів, що зможе отримати учасник тестування з біології правильно виконавши всі завдання тесту, складає 84 тестових бали, які після визначення результату тесту будуть конвертовані в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів.
Використовувати додаткові матеріали та обладнання під час виконання тесту з біології не дозволяється, також буде заборонено використання мобільних телефонів та інших електронних пристроїв.
Тестування з біології розпочнеться 25 червня об 11 годині. Допуск до пункту тестування буде здійснюватись до 10.50.
Учасникам тестування слід дотримуватись правил доступу до пунктів тестування та мати при собі необхідний перелік документів.

Теги: ЗНО з біології

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеСубботние ярмарки 25.01.2020Увага! Пряма лініяСубботние ярмарки 18.01.2020