Стартує «третя хвиля» зарахування абітурієнтів

08 Августа 2013     MGK Новости

Стартує «третя хвиля» зарахування абітурієнтів

8 серпня, вищі навчальні заклади оприлюднюють останні – треті списки рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення.
Під час «третьої хвилі» із рейтингових списків виключаються вступники, які були рекомендовані до зарахування, але не подали в період з 5 до 7 серпня оригінали документів до вищого навчального закладу. У підсумку їх місця повинні зайняти абітурієнти, які знаходились нижче у списку.
Абітурієнти, які мають бажання навчатися у ВНЗ, де їх рекомендовано до зарахування 8 серпня, протягом трьох днів – до 10 серпня включно, повинні подати до приймальних комісій оригінали необхідних для вступу документів.
Також, як зазначають у Громадянській мережі «ОПОРА», яка здійснює громадський нагляд за проведенням вступної кампанії, якщо абітурієнт не був рекомендований до зарахування у «третій хвилі», але має бажання подати оригінали документів до ВНЗ, приймальна комісія зобовязана їх прийняти.
Крім того, абітурієнт має право у разі необхідності забрати оригінали документів з приймальної комісії вищого навчального закладу, про що йдеться у відповідному розясненні Міністерства освіти і науки України.
Фахівці Громадянської мережі «ОПОРА» також акцентують увагу на тому, що 10 серпня припадає на вихідний – суботу, тому більшість приймальних комісій вищих навчальних закладів працюватимуть за скороченим графіком роботи, на що абітурієнтам варто звернути увагу.
Нагадаємо, із оновленим рейтинговим списком абітурієнтів можна ознайомитися на стендах приймальних комісій. Крім стендів приймальних комісій оновлені рейтингові списки також мають бути опубліковані на сайтах вищих навчальних закладів та сайті Інформаційної системи «Конкурс» www.vstup.info.
11 серпня вищі навчальні заклади мають видати накази про зарахування абітурієнтів на бюджетну форму навчання.
Номер консультативного телефону Міністерства освіти з питань вступу до вищих навчальних закладів: (044) 481-32-15.
Телефон гарячої лінії Громадянської мережі «ОПОРА»: (044) 222-57-27.

Теги: «Третя хвиля» зарахування абітурієнтів

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеУ школах міста продовжено карантинСубботние ярмарки 15.02.2020Субботние ярмарки 08.02.2020