м. Мелітополь. 15 серпня 2013 року відбудеться семінар

14 Августа 2013     MGK Новости

м. Мелітополь. 15 серпня 2013 року відбудеться семінар

В конференц-залі палацу культури ім. Т. Г. Шевченко у місті Мелітополі Запорізької області 15 серпня 2013 року об 11.00 годині відбудеться семінар на тему «Інспекція Держенергонагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії у Запорізькій області, інформує», який проводиться Асоціацією «Власники житлових будинків Мелітополя» за підтримкою депутата Запорізької обласної ради Шаніна Геннадія Івановича.
В ході заходу відбудеться: навчання з питань виконання Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, а також Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджені Наказом від 10 грудня 2008 р. № 620/378 Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України.
Семінар проводиться працівниками Ресурсного Центру Житлової Просвіти, спільно з представниками ДП «Запорізький Державний Центр науки, інновацій та інформатизації» та Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання теплової енергії у Запорізькій області.
До участі у семінарі запрошуються члени Асоціації «Власники житлових будинків Мелітополя», представники ОСББ, ЖБК, ОК міста Мелітополя Запорізької області, а також всі бажаючі

Теги: Палац культури ім. Т. Г. Шевченко, семінар

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеУвага! Пряма лініяНазвана идеальная страна для жизни на пенсииСубботние ярмарки 25.01.2020