Штрафи для водіїв можуть зрости

27 Августа 2013     MGK Новости

Штрафи для водіїв можуть зрости

За порушення безпеки дорожнього руху для водіїв посилять штрафи.
Зокрема, за керування транспортним засобом, що має несправності в гальмівній системі, в рульовому управлінні, а також за переобладнання авто з порушенням норм, в тому числі за тонування стекол з порушенням стандартів, запропоновано збільшити штраф з 340-510 грн до 510-680 грн.
При цьому за порушення правил використання ременів безпеки або шоломів пропонується штрафувати на суму від 170 до 340 грн (діючі штрафи за це порушення складають 51-85 грн).
Проектом передбачено, що штрафи за порушення правил проїзду перехресть, проїзд на заборонний сигнал світлофора або жест регулювальника, за використання зовнішніх освітлювальних приладів, встановлених з порушенням стандартів, за розмови по мобільному телефону без використання пристроїв, що дозволяють вести розмову без допомоги рук, пропонується карати штрафом від 425 до 595 грн.
За пошкодження автомобільних доріг, вулиць, дорожніх споруд, створення перешкод для руху, в тому числі установку на проїжджій частині предметів, що перешкоджають проїзду авто або їх зупинці, штрафні санкції становитимуть від 340 до 510 грн (або порушника відправлять на громадські роботи на строк від 30 до 40 годин).

Теги: Водії, штрафи, даі

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеУ школах міста продовжено карантинСубботние ярмарки 15.02.2020Субботние ярмарки 08.02.2020