Готовність усіх служб до роботи взимку підтверджена цифрами

05 Декабря 2013     MGK Новости

Готовність усіх служб до роботи взимку підтверджена цифрами

У рамках підготовки органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, служб цивільного захисту до дій в осінньо-зимовий період 2013-2014 року затверджено Комплексний план заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій, Єдину схему реагування та Оперативний план спільних дій органів управління та сил цивільного захисту. Також у вересні поточного року розпорядженням голови облдержадміністрації створено обласний оперативний штаб та визначено посадовців, які відповідальні за підготовку та відпрацювання дій в осінньо-зимовий період.
Проведено уточнення карт-схем зон можливого виникнення на території області надзвичайних ситуацій, пов’язаних із погіршенням погодних умов. До переліку найбільш уразливих увійшли 154 об’єкти. Серед них – 15 навчальних закладів, 33 заклади охорони здоров’я, 44 об’єкти водопостачання та водовідведення, 26 об’єктів теплопостачання та 36 - енергопостачання.
Крім того, визначено 72 ділянки на автошляхах державного та регіонального значення загальною протяжністю 114,5 км. Враховуючи досвід попередніх років, саме на цих відрізках найбільш імовірні затори транспорту внаслідок снігових заметів та ожеледі. На дорогах загального користування визначено 47 місць для відстою вантажних автомобілів. З пунктами харчування, які розміщуються неподалік від цих місць, укладено договори та домовленості щодо харчування водіїв та пасажирів автотранспорту у разі ускладнення погодних умов. Також є ресурс для розгортання неподалік від місць відстою 58 пунктів обігріву та додаткових пунктів харчування.
Проведено вісім штабних навчань та тренувань. У жовтні обласна комісія провела перевірку служб цивільного захисту на предмет готовності до дій за призначенням при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Підсумки перевірки свідчать про повну готовність служб до боротьби з негодою.
Як повідомив директор Департаменту ЖКГ та будівництва облдержадміністрації Максим Шахов, створено регіональний запас паливно-мастильних матеріалів для ліквідації аварійних та надзвичайних ситуацій. У матеріальному резерві області в наявності є 4400 літрів дизельного палива, передбачено поповнення ще 12100 літрами ДП та 11550 – АБ.

Теги: Комплексний план

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеУвага! Пряма лініяНазвана идеальная страна для жизни на пенсииСубботние ярмарки 25.01.2020