Державна цільова соціальна програма Молодь України

23 Апреля 2014     MGK Новости

Державна цільова соціальна програма Молодь України

Міністерством молоді та спорту України оголошено конкурс з визначення проектів, розроблених громадськими організаціями в рамках Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2009-2015 роки. Від нашого регіону візьмуть участь до трьох кращих проектів, запропонованих громадськими організаціями області.
Про це повідомила начальник управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова.
- Проект повинен бути соціально важливим та відповідати одному з пунктів державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2009-2015 роки. Він має вирішувати конкретні проблеми суспільства та реалізовуватися не перший рік, - повідомила Наталія Власова.
За словами посадовця, бюджет проекту повинен складатися з власного та спонсорського вкладу. Для реалізації проектів-переможців за підсумками конкурсу надаватиметься фінансова підтримка. Так, організація-переможець отримає до 200 тисяч гривень.
За підсумками засідання конкурсної комісії від Запорізької області до Міністерства молоді та спорту України буде надіслано не більше трьох кращих проектів.
Проекти у вигляді заповненої анкети та додатків до неї необхідно подати до 25 квітня в каб. 717 облдержадміністрації. Додаткова інформація за телефоном: 239-02-52 (Альона Михайлівна).

Теги: Молодь України

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеСостоялся брифингШановні виборці міста!Визначено лідерів рейтингу міст та районів Запорізької області