Мелітопольський міський відділ ГУМВС України в області повідомляє

19 Июня 2014     MGK Новости

Мелітопольський міський відділ ГУМВС України в області повідомляє

Мелітопольський міський відділ ГУМВС України в області звертається до мешканців міста та району з наполегливим проханням звернути увагу на зберігання особистих грошових коштів та майна, бути пильними при спілкуванні з невідомими особами, які представляються працівниками соціальних служб та релігійних конфесій, пропонують назвати особисті коди банківських рахунків чи занадто пільгові умови отримання послуг чи товарів.
Як повідомив помічник начальника міськвідділу Гліб Коваль, за останні три доби почастішало випадки шахрайських дій через мережу Інтернет- сайтів.
Зокрема, 16 червня до Мелітопольського МВ ГУМВС звернувся мелітополець 1981 р.н., із заявою, що перерахував невідомій особі, що розмістила об’яву про продаж речей на сайті «Сландо», через термінал «Приватбанку» гроші в сумі 5563 грн., але речі так і не отримав.
17 червня о 10:50 до міськвідділу звернулася громадянка, яка розмістила 10-го червня на сайті «Сландо» об’яву про продаж речей. На її мобільний телефон зателефонував невідомий та повідомив, що бажає придбати речі, при цьому поросив продиктувати номер її картки, щоб перерахувати кошти. Після цього через декілька хвилин їй зателефонував невідомий, який назвався працівником «Приватбанку» та повідомив , що на її картку повинні поступити грошові кошти, які можна буде отримати через банкомат. Через необачність жінка позбулася з картки 2716грн.
17 червня 14:05 до міськвідділу звернувся громадянин1984р.н. із заявою про те, що 10-го червня на сайті «Сландо» замовив газове обладнання для свого автомобіля та перерахував гроші в сумі 2950грн., проте дотеперішнього часу обладнання не отримав та гроші не повернулися.
18 червня о 15:00 до Мелітопольського МВ ГУМВС звернувся мешканець м. Мелітополь, з заявою про те, що добу тому в на сайті «Auto.rio.co» він побачив об’яву про продаж автомобіля «ВАЗ-2121» та зв’язався з продавцем, що мешкає в іншому місці, по мобільному номеру. Останній повідомив потерпілому, що згоден пригнати автомобіль до м. Мелітополь, але для цього йому необхідно переслати 1500 грн. на пальне. Потерпілий через термінал Комерційного банку в м. Мелітополі перерахував зазначені кошти. Після цього невідомий перестав відповідати на дзвінки та видалив з сайту свою об яву .
17 червня о 17:40 до міськвідділу звернулася мешканка 1987р.н., із заявою, що невідома особа шахрайським шляхом заволоділа її грошима в сумі 811грн. Встановлено, що на її мобільний телефон зателефонував невідомий, представився працівником «Приватбанку» та повідомив , що з її картки хтось намагається зняти гроші і щоб заблокувати картку, необхідно підійти до банкомату та призвести необхідні операції. В ході цих операцій потерпіла перевела гроші на іншу картку.
По всіх вищезазначених випадках відкрите кримінальне провадження за ознаками СТ.190 Ч.1 ККУ.
Так само у міськвідділі повідомляють, що 16-го червня до правоохоронців звернулася громадянка 1940 р.н., із заявою, що за місцем її мешкання три жінки ромської зовнішності шахрайським шляхом (під час бесіди увійшли в довіру), заволоділи її грошима у сумі 4000 гривень.
18-го чераня о 18:05 до чергової частини міськвідділу надійшло повідомлення, що місцевої жительки 1927р.н. за місцем її мешканням на вул.. Вакуленчука приблизно о 17:30 дві невідомі жінки , що назвалися співробітниками соціальної служби, під приводом обміну грошей заволоділи грошовими коштами в сумі 11 000 грн.
Міліція так само наполегливо пропонує власникам транспортних засобів зберігати особисті автівки на охороняємих майданчиках, обладнати транспортні засоби пасивними та активними засобами безпеки та охорони, бо нехтування, байдуже ставлення до особистого майна призводить до його втрати.!
Так, 17-го чераня до міськвідділу звернувся мешканець 1972 р.н., із заявою, що в період часу з 23:30 16-го червня та 06:00 ранку наступного невідома особа незаконно заволоділа його автомобілем «ВАЗ 2110» чорного кольору, д/з АР4554АВ, 2009 р.в, який знаходився у дворі буд. по пр. 50 років Перемоги. В автівці встановлена сигналізація, яка була вимкнена.
Тієї ж доби о 07:30 до Мелітопольського міськвідділу надійшло повідомлення по лінії «102» від місцевого жителя 1984 р.н., , що в період часу з 19:00 16-го червня до 07:00 17-го червня невідома особа незаконно заволоділа його автомобілем «ЗАЗ 110206» червоного кольору, д/з 95679НА, який знаходився на дворі будинку по вул. Вакуленчука. Автомобіль сигналізацією обладнаний не був.

Теги: Мелітопольський міський відділ ГУМВС

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеСостоялся брифингШановні виборці міста!Визначено лідерів рейтингу міст та районів Запорізької області