Прості правила допоможуть уникнути захворювання на ГРЗ та грип

10 Октября 2014     MGK Новости

Прості правила допоможуть уникнути захворювання на ГРЗ та грип

Рівень захворюваності на гострі респіраторні захворювання на території регіону наразі на 24 % нижчий порогового рівня. За інформацією Головного управління Держсанепідслужби, в області станом на 6.10.2014 року зафіксовано 7604 випадки, показник на 10 тисяч населення склав 42,1. У структурі хворих 73,5 % - діти. За тиждень з діагнозом ГРЗ госпіталізовано 143 особи.
Спеціалісти нагадують, що вступаючи в епідсезон захворюваності на ГРЗ та грип, при виконанні простих правил можна уникнути зараження навіть під час епідемії. Зокрема необхідно: не переохолоджуватися, уникати скупчень людей; при необхідності користуватися разовими масками; регулярно провітрювати приміщення, проводити вологе прибирання будинку та робочих приміщень; повноцінно харчуватися та висипатися, уникати перевтоми; часто мити руки - інфекція проникає в організм через слизові оболонки носа, рота, очей, яких часто торкаються руками.
Щодо захворюваності на гострі кишкові інфекції в області цей показник знизився на 18,3 %. На 40-ому тижні року зареєстровано 227 випадків гострих кишкових інфекцій, показник захворюваності склав 12,6 на 100 тисяч населення.
Спалахів та групових захворювань не зареєстровано.Управління у справах преси та інформації

Теги: ГРЗ, грип

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеСостоялся брифингШановні виборці міста!Визначено лідерів рейтингу міст та районів Запорізької області